جمعه 03 خرداد 1398
استاندار بوشهر : توسعه اشتغال روستایی در اولویت های استان بوشهر قرار گرفت (کدخبر: 774)
به نقل از روابط عمومی : استاندار بوشهر در بازدید از طرح‌های کشاورزی و اشتغال‌زایی روستاهای شهرستان دیرگفت:توسعه اشتغال روستایی در بخش‌های کشاورزی، خدمات، تولیدی و صنعتی از طریق پرداخت تسهیلات کم بهره به کارآفرینان در اولویت برنامه‌های این استان قرار گرفت.
عبدالکریم گراوند روز پنجشنبه در بازدید از طرح‌های کشاورزی و اشتغال‌زایی روستاهای شهرستان دیر افزود: در این ارتباط دیر از شهرستان های ظرفیت دار استان بویژه درحوزه کشاورزی است که باید از این فرصت برای افزایش اشتغال شهرستان یادشده استفاده کرد.
وی اظهارداشت: نرخ بیکاری 10.8 درصدی شهرستان دیر زیبنده این شهرستان نیست و ظرفیت‌های کشاورزی و خدماتی باید زمینه اشتغال بیشتر مردم بویژه روستائیان این شهرستان را فراهم کند.
گراوند بیان کرد: طرح‌های گلخانه‌ای به لحاظ برخورداری از مزیت‌های بسیاری از جمله افزایش تولید نسبت به فضاهای باز، کاهش مصرف آب و اشتغال بالاست و توسعه گلخانه‌ها ظرفیت قابل توجهی برای شهرستا دیر است.
استاندار بوشهر گفت: در راستای توسعه اشتغال روستایی ‌به‌زودی تسهیلات با نرخ سود 4 تا 5 درصد ابلاغ می‌شود که امیدواریم موجب اشتغال پایدار به ویژه در حوزه کشاورزی استان بوشهر شود.

منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1397/10/20 17:07


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
4.2/10 (تعداد آرا 6 نفر )