جمعه 03 خرداد 1398
فرماندار دیر: دستگاه های اجرایی دیر برای حمایت از سرمایه گذاری بسیج شوند (کدخبر: 763)
به نقل از روابط عمومی:فرماندار دیر گفت: ادارات و دستگاه های اجرایی این شهرستان برای حمایت از تولید و ایجاد سرمایه گذاری بسیج شده و همکاری کنند.
کریم علی حسنی  در نشست با فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران شهرستان دیر افزود: نگاه دولت به فعال کردن سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای رونق تولید و ایجاد اشتغال است.
وی اضافه کرد: شهرستان دیر ظرفیت خوبی برای توسعه و پیشرفت دارد که سرمایه گذاری و استفاده از این ظرفیت ها می توان نقش موثری در تحول وتوسعه جنوب استان داشته باشد.
فرماندار دیر بیان کرد: توسعه پایدار با رعایت قانون و مقررات باید مد نظر همه سرمایه گذاران باشد که می خواهند در این شهرستان فعالیت کنند.
وی گفت: فرمانداری تمام تلاش خود را بکار خواهد بست تا با جذب سرمایه گذاری در راه توسعه شهرستان گام بردارد و تمام ادارات نیز برای انجام این کار بسیج شوند و اگر جایی مشکل کاری اداری وجود دارد آن را با در نظر گرفتن قانون و مقررات برطرف کنیم.
علی حسنی گقفت: عملیات اجرایی جاده وفاق بین شهرستان های دیر و کنگان از سمت این شهرستان در دست اجراست و تکمیل این جاده می تواند محور توسعه و خروج این بندر از بن بست اقتصادی باشد.
در این نشست برخی از فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران مسائل و مشکلات خود را بیان کردند.

 
منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1397/9/29 10:01


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
4.2/10 (تعداد آرا 6 نفر )