سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
فرماندار دیر: ایده نو جوانان برای توسعه و پیشرفت شهرستان قابل اجراست (کدخبر: 758)
به نقل از روابط عمومی : فرماندار دیر در نشست با جوانان شهرستان افزود: شهرستان دیر در بخش هنری، ورزشی و رسانه ای بسیار قوی و پویا بوده است که باید توسعه متوازن پیدا کند.
کریم علی حسنی، توسعه شهرستان را مهم خواند و گفت: توسعه حل کننده همه مشکلات است که با سرمایه گذاری محقق می شود.
فرمانداردیر افزود: اگر همگرایی جوانان با ایده نو و جذاب طراحی شود، سرمایه گذار برای سرمایه گذاری در شهرستان ورود خواهد کرد.
وی اضافه کرد: درگیری های سیاسی بی فایده است و می توان از ایده های جوانان در راه توسعه و پیشرفت استفاده کرد.
علی حسنی، احساس مسئولیت در اجرای طرح ها را مهم دانست و اظهارداشت: مدیران دستگاه های اجرایی باید احساس مسئولیت کنند تا کار و پروژه ها با برنامه و در موعد مقرر به بهره برداری برسد.
وی گفت: تلاش می کنیم تا توسعه متوازن ایجاد شود و از کاهش اعتبار شهرستان جلوگیری می شود.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان دیر نیز در این نشست گفت: وظیفه اصلی همه دستگاه های دولتی خدمت رسانی صادقانه به مردم است و مردم انتظار دارند این خدمات با کیفیت و صادقانه ارائه شود.

مسعود تنگستانی با بیان اینکه سازمان های مردم نهاد می‌توانند بهترین مکمل و همراه برای رشد و توسعه باشند، اظهار داشت: وجود سازمان های مردم نهاد در هر جامعه ای ضروری به نظر می رسد که در این راستا موانع موجود بر سر راه آنان را باید رفع نمود و مردم را بیشتر با کارکردهای آنان آشنا کرد.

تنگستانی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۷ سمن در سطح شهرستان دیر در زمینه های مختلف فعال هستند گفت: سمن‌ها با تکیه بر توانمندی‌های مردمی بازوان قدرتمند دولت در اجرای طرح ها به شمار می روند که به صورت خودجوش و داوطلبانه بدون هیچ چشم‌داشتی به کمک آمده‌ اند.


مشاور استاندار بوشهر در امور جوانان گفت: نقطه قوت این شهرستان حضور و مشارکت بانوان در این نشست و انجام فعالیت های مدنی است.
حسین صداقت افزود: پویایی خانه های جوان اولویت استان بوشهر است که به تشکل یابی نیاز دارد و تلاش داریم تا جوانان توانمند شناسایی و توزیع متوازن در دستگاه های اجرایی ایجاد شود.منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1397/9/15 11:21


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
4.2/10 (تعداد آرا 6 نفر )