سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
فرماندار دیر: ۸۴ واحد مسکونی مددجویی در شهرستان دیر احداث می‌شود (کدخبر: 755)
به نقل از روابط عمومی :فرماندار شهرستان دیر،از آغاز عملیات اجرایی ۸۴  واحد مسکونی محرومان در شهرستان دیر، همزمان با آغازعملیات اجرایی هزار واحد محرومین سراسر استان بوشهر خبر داد.
کریم علی حسنی،در آیین آغاز عملیات اجرایی همزمان هزار واحد مسکن محرومین در استان بوشهر که در منزل یکی از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در روستای لمبدان بالایی برگزارشد،با تبریک میلاد باسعادت پیامبر (ص) و امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت اظهار داشت:همزمان با میلاد نبی مکرم اسلام و فرزند برومندش امام صادق (ع) و در راستای محرومیت زدایی و تامین مسکن مددجویی و همزمان با سراسر استان عملیات احداث ۸۴ واحد مسکن مددجویی در شهرستان آغاز شد.

وی، با بیان اینکه یکی از مهمترین نیازهای مددجویان کمیته امداد مربوط به مسکن است، افزود:براساس برنامه ریزی های انجام شده تا سال آینده این واحدهای مسکونی باید تکمیل و به جامعه هدف تحویل داده شود.

علی حسنی،ضمن تقدیر از تلاشهای استاندار بوشهر و رئیس کمیته امداد کشور،گفت: ۵۰ درصد از هزار واحد مسکونی مددجویان با مشارکت استانداری تامین اعتبار شده است و ۵۰ درصد دیگر نیز توسط کمیته امداد امام خمینی تکمیل خواهد شد.

فرماندار شهرستان دیر،از نظارت جدی بر کیفیت بخشی به پروژه ها در شهرستان دیر خبر داد و اظهار داشت:امید است که با تلاشهای خوب همه دولت مردان و مسئولان دلسوز نظام تا پایان دولت دوازدهم همه افراد فاقد مسکن، صاحب مسکن شوند.
منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1397/9/4 18:02


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )