سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
جشن بهار مهربانی همزمان با میلاد پیامبر اعظم (ص) در دیر برگزار شد تصاویر (کدخبر: 754)
به نقل از روابط عمومی : مراسم جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) به مناسبت هفته وحدت و با حضور جمعی از مردم و مسئولین در شهر دیر  برگزار شد.

فرماندار شهرستان دیر،در اتین مراسم با تبریک میلاد پیامبر اکرم (ص) و هفته وحدت، گفت: دستگاه های اجرایی شهرستان دیر، با هدف تزریق شور و نشاط در بین مردم تلاش کنند.

کریم علی حسنی،با بیان اینکه، جامعه نیاز به نشاط روحی و روانی دارد، اظهار داشت:با توجه به تلاش شبانه روزی دشمن برای ناامید کردن مردم و دلسردی آنها نسبت به نظام و خدمات دولت مردان، گروه های هنری که در راستای شور و نشاط اجتماعی تلاش میکنند در چارچوب قانون مورد حمایت قرار می گیرند.

فرماندار دیر، افزود: با توجه به دستور رئیس جمهور و تاکید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تصمیم بر تنظیم برنامه هایی در راستای افزایش نشاط و امید اجتماعی در جامعه شده است.

وی در بخش دیگزی از سخنان خود، با اشاره به پروژه های عمرانی سطح شهرستان، تصریح کرد: اولویت کار فرمانداری تکمیل طرح های نیمه تمام در شهرستان است و طرح هایی که پای کار باشد و تلاش بیشتری برای تکمیل آنهان انجام شود، حمایت خواهد شد

فرماندار شهرستان دیر،با بیان اینکه برخی از پروژه های سطح شهرستان در دهه فجر قابل بهره برداری است، گفت:طرح موج شکن خورخان، یکی از پروژه های اساسی این شهرستان در بخش بردخون است که باید تا دهه فجر به پایان برسد و مردم از آن بهره مند شوند.

منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1397/9/3 23:35


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )