سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
فرماندار دیر خواستار تسریع در اجرای پروژه های عمرانی شد (کدخبر: 753)
به نقل از روابط عمومی :  فرماندار دیر گفت: سرعت بخشی، دقت و نظارت در اجرای طرح های در دست اجرا در این شهرستان ضروری است.
کریم علی حسنی روز پنجشنبه در بازدید از شماری از طرح های عمرانی شهرستان دیر افزود: با هدف تسریع در اجرای کار، مرتب به اتفاق مسئولان و کارشناسان از روند عملیاتی طرح ها و پروژه ها بازدید می شود.
وی اضافه کرد: اولویت کار فرمانداری تکمیل طرح های نیمه تمام در شهرستان است و طرح هایی که پای کار باشد و تلاش بیشتری برای تکمیل آنهان انجام شود، حمایت خواهد شد.
فرماندار دیر اظهارداشت: جاده وفاق بین دو شهرستان دیر و کنگان قراردارد که این طرح باید در زمان تعیین شده به پایان برسد.
وی گفت: انتظارداریم که زمان در اجرای پروژه ها مدنظر باشد و هیچ سهل انگاری در کندی یا توقف طرح ها پذیرفتنی نیست.
علی حسنی افزود: برنامه بازدید از پروژه ها و اولویت بندی آنها و اتمام طرح های نیمه تمام هدف اصلی ماست که برای تکمیل آنها نیاز به اعتبار ویژه دارد و همه قابل رصد و بررسی است.
وی ادامه داد: برخی پروژه ها در دهه فجر قابل بهره برداری است که با کمک مسئولان استانی و شهرستانی آنان رابه سرانجام خواهیم رساند.
فرماندار دیر اظهارداشت: یکی از پروژه های اساسی این شهرستان که در بخش بردخون قراردارد طرح موج شکن خورخان است که باید تا دهه فجر به پایان برسد و مردم از آن بهره مند شوند.
وی از ساختمان اداری شبکه بهداشت ودرمان، میدان غربی شهردیر، زیرسازی محوطه جلو اداره بندر و دریانوردی، پیاده روسازی ساحل، پارک خورخان بردخون، روکش آسفالت روستای سجادیه، جاده های ورودی روستای سجادیه، بردخون کهنه بازدید کرد و خواستار رفع موانع و تسریع در عملیات اجرایی آنها شد.
معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری دیر به خبرنگار ایرنا گفت: چهارکیلومتر از جاده وفاق در محدوده این شهرستان قراردارد که 54 میلیارد ریال از اعتبارات شهرستان به آن اختصاص یافته است.
علی یزدان شناس افزود: موج شکن خورخان بردخون هم با اعتبار 165 میلیارد ریال از اعتبارات نفت و شیلات پیشرفت خوبی دارد که امیدواریم در دهه فجر به بهره برداری برسد.
وی گفت: جاده دیر به سمت بردخون با مشارکت شرکت های متانول کاوه، سیراف انرژی و فاتح کیمیا کار زیرسازی آن در دست اجراست که برای آسفالت آن 10 میلیاردریال از محل اعتبارات ملی اختصاص یافته است.

 
منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1397/9/1 18:35


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )