دوشنبه 27 اسفند 1397
معاون فرماندار دیر: مرحله دوم طرح نشاط اجتماعی در شهرستان دیر اجرا می‌شود (کدخبر: 750)
به نقل از روابط عمومی : معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان دیر گفت: مرحله دوم طرح نشاط اجتماعی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی اجرا می‌شود.
مسعود تنگستانی ظهر شنبه در جمع دانش‌آموزان شهرستان دیر ضمن تسلیت اربعین حسینی و تقدیر از کسانی که در برگزاری پیاده روی اربعین در شهرستان همکاری داشتند، اظهار داشت: همه مسئولین در برگزاری مراسم دهه آخر صفر نیز همکاری لازم را انجام دهند.

وی با گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی و یاد و نام شهید نوجوان حسین فهمیده و روز دانش آموز، از همه دانش آموزان و معلمان خواست که با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز دانش آموز شرکت نمایند.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار دیر با اشاره به هفته پدافند غیرعامل، هدف از برگزاری صبحگاه مشترک دانش آموزی را فرهنگ سازی و ایجاد آمادگی بین دانش آموزان جهت رویارویی با تهدیدات مختلف دانست و از مسئولین خواست که با ارائه آموزش های لازم به دانش آموزان و عموم جامعه این فرهنگ را تقویت کنند.

وی افزود: دشمن با جنگ اقتصادی، آسیب های اجتماعی و خطرات حوزه فضای مجازی، تهدیدات مردم محور را در برنامه های خود قرار داده تا مردم را نسبت به نظام بدبین کند.

تنگستانی، راه مقابله با برنامه های دشمن در حوزه آسیب های اجتماعی را اجرای برنامه های شاد و با نشاط در جامعه دانست و ادامه داد: مرحله دوم طرح نشاط اجتماعی برای مقابله با آسیب های اجتماعی بعد از ماه صفر در دستور کار فرمانداری و ادارات فرهنگی اجتماعی شهرستان قرار دارد.

مرحله دوم طرح نشاط اجتماعی در شهرستان دیر اجرا می‌شود

منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1397/8/12 14:15


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )