دوشنبه 27 اسفند 1397
فرماندار دیر: ۱۳ آبان با شکوه تر از همیشه در شهرستان دیر برگزار می گردد (کدخبر: 748)
به نقل از روابط عمومی : فرماندار شهرستان دیر گفت: ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است و مردم غیور این شهرستان در راهپیمایی آن روز تاریخی، با شکوه تر از همیشه حضور خواهند داشت.
حمزه اعتماد صبح امروز در جلسه برنامه ریزی راهپیمایی ۱۳ آبان در دیر، با بیان اینکه،سالروز مبارزه با استکبار جهانی متاثر از قیام عاشورا و یادگار امام خمینی (ره ) است، اظهار داشت:  امسال با توجه به شرایط خاص بین المللی، راهپیمایی این روز با شکوه تر از همیشه در نقاط مختلف شهرستان دیر برگزار خواهد شد.

اعتماد،با تاکید بر اینکه باید در مقابل بدعهدی‌ها و توقعات مقامات امریکایی ،  امسال راهپیمایی ۱۳آبان باشکوه‌تر از سالهای قبل برگزار گردد، افزود: آمریکا از ابتدای پیروزی انقلاب به عنوان شیطان بزرگ سردمدار دشمنی علیه نظام اسلامی ایران بود که با مقاومت ملت صبور و انقلابی کشورمان تمام توطئه ها و دشمنی های آن نقش برآب شد.

وی، با اشاره به پیاده رویی بزرگ حرم تا حرم، در مرکز شهرستان دیر که در روز اربعین حسینی برگزار خواهد شد، گفت: این همایش عشق و ارادت مردم به امام حسین (ع) اهل بیت (ع) را نشان می دهد و موجب تقویت بیشتر وحدت و همدلی در بین مسلمانان می شود.

فرماندار شهرستان دیر، همچنین پیاده روی میلیونی اربعین حسینی در کربلا را نمایشی از اقتدار و وحدت مسلمانان سراسر جهان برشمرد و گفت:راهپیمایی اربعین حسینی یکی از بزرگترین رویدادهای اعتقادی و فرهنگی جهان و نماد وحدت، ولایتمداری و اقتدار جهان اسلام است.


 

منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1397/8/7 13:30


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )