دوشنبه 27 اسفند 1397
معاون فرماندار دیر: تعامل با فعالان سیاسی و اجتماعی در شهرستان دیر تقویت می‌شود (کدخبر: 746)
به نقل از روابط عمومی :  مسعود تنگستانی صبح شنبه در نشست هم‌اندیشی فعالان سیاسی اجتماعی بخش آبدان اظهار داشت: نشست‌های هم‌اندیشی طبق برنامه‌ریزی وعده داده شده قبلی در بخش های آبدان، بردخون و مرکزی انجام خواهد شد که امروز در خدمت فعالان سیاسی اجتماعی بخش آبدان هستیم.

وی اضافه کرد: نشست‌های هم اندیشی و گفتگو با اقشار مختلف مردم جزء برنامه‌های دولت تدبیر و امید است و در این جلسات مسئولین به عنوان مخاطبان مردم محسوب می‌شوند تا با استفاده از نظرات و پیشنهادات آنان، بتوانیم کمک به رشد و توسعه شهرستان و بخش کنیم.

تنگستانی به فعالان سیاسی و اجتماعی توصیه کرد که فعالیت سیاسی را در قالب احزاب و فعالیت اجتماعی را در قالب سمن ها دنبال کنند و اکر کسی بخواهد به عنوان فعال سیاسی اجتماعی شناخته شود باید در این حوزه‌ها فعالیت رسمی کند.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان دیر، رشد و توسعه هر جامعه را منوط به رفتار و فعالیت های افراد آن جامعه بویژه فعالان سیاسی اجتماعی آن دانست و گفتن: شماها می بایست به عنوان الگویی برای دیگر شهروندان باشید و با تعامل و همراهی با یکدیگر و مطالبه گری منطقی، افکار عمومی نیز متقاعد کنید.

تعامل با فعالان سیاسی و اجتماعی در شهرستان دیر تقویت می‌شود

منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1397/7/28 09:32


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )