دوشنبه 27 اسفند 1397
فرماندار دیر: نیروی انتظامی ضامن امنیت درجامعه است (کدخبر: 740)
به نقل از روابط عمومی :  فرماندار دیر گفت: یکی از شاخص های رضایت مندی مردم، وجود امنیت در جامعه است ;i نیروی انتظامی با اقتدار ضامن این امنیت و آرامش است.
حمزه اعتماد روز شنبه به مناسبت دومین روز از هفته ناجا در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان دیر افزود: نیروی انتظامی با توان و شایستگی از کیان نظام اسلامی حراست و در این راه جان فشانی می کند.
وی ضمن قدردانی از تلاش فرماندهی و مجموعه نیروی انتظامی شهرستان دیر ادامه داد: هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است تا قدردان تلاش ها و فداکاری های این نیرو در جامعه باشیم.
فرماندار دیر گفت : خدمت به مردم پشتوانه معنوی گرانمایه ای است که خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به آن مفتخر هستند، امروز به برکت حضور شبانه روزی و مقتدرانه نیروی انتظامی در کنار سایر قوای مسلح کشورمان، ایران از امن ترین کشور های منطقه است.
وی یادآور شده است: امیدوارم در سایه عنایات ویژه حضرت ولی عصر (عج) و تبعیت از رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی و پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در برقراری نظم و امنیت جامعه ولایتمدار شهرستان موفق و مؤید باشید.
وی در پایان یادآور شد : امیدوارم در سایه عنایات ویژه حضرت ولی عصر (عج) و تبعیت از رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی و پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در برقراری نظم و امنیت جامعه ولایتمدار شهرستان موفق و مؤید باشید.

منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1397/7/14 13:31


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )