دوشنبه 27 اسفند 1397
فرماندار دیر: هفت پروژه عمرانی با اعتبار 50 میلیارد اجرایی شد. (کدخبر: 739)
به نقل از روابط عمومی : فرماندار دیر گفت: در هفته دولت امسال 39 پروژه با اعتبار 280 میلیارد ریال در این شهرستان به بهره برداری رسید.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری بوشهر گفت: با تقویت روحیه خدمتگزاری تلاش کنیم بارهای بر زمین مانده مردم را به دوش بکشیم.

سعید زرین فر روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان دیر افزود: وی گفت: مسئولان رییس مردم نیستند بلکه رییس یک مجموعه اداری بوده و باید خدمتگزار مردم باشند.
وی اظهارداشت: اعتماد مردم به دولت بزرگ ترین سرمایه است که همه باید قدران آن باشیم .
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری بوشهر گفت: مسئولان ضمن خدمت به مردم اگر آن را به بهترین شکل و با رضایت مردم انجام دهند تکریم ارباب رجوع است.
زرین فردر رابطه با ظرفیت بندر دیر افزود: شهرستان دیر در بخش های صیادی، بندری، کشاورزی، گردشگری، قله نمک، نفت و پتروشیمی قابلیت ها و ظرفیت بالایی دارد.
فرماندار دیر گفت: در هفته دولت امسال 39 پروژه با اعتبار 280 میلیارد ریال در این شهرستان به بهره برداری رسید.
حمزه اعتماد افزود: همچنین هفت پروژه عمرانی با اعتبار 50 میلیارد اجرایی شد.
در این جلسه ازمدیران و دستگاههای برتر و کارمندان نمونه با لوح سپاس تجلیل شد.

همچنین همزمان با ششمین روز دولت با حضور معاون استاندار بوشهر و مسئولان شهرستان 2 پروژه عمرانی و اداری با اعتبار 26میلیارد ریال در دیرنیز افتتاح شد.

این طرح ها شامل افتتاح بازارچه ماهی و میگو بندردیر دارای 30 غرفه با زیربنای یکهزار و 200مترمربع با اعتبار 17میلیارد ریال و ساختمان جدید اداره تعاون، کار و امور رفاهی با زیربنای یکهزارمترمربع و اعتبار 9 میلیارد ریال است. 
منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1397/6/7 19:05


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )