دوشنبه 27 اسفند 1397
فرماندار دیر : 26مرداد ماه یکی از روزهای تاریخی، نشاط آور و شوق آفرین در تاریخ کشور است (کدخبر: 727)
به نقل از روابط عمومی : در مراسم ویژه‌ای آزادگان هشت سال دفاع مقدس شهرستان دیر با حضور خانواده‌های ایثارگران تجلیل شدند.
فرماندار دیر ظهر امروز در مراسم تجلیل از آزادگان هشت سال دفاع مقدس با تبریک این مناسبت ارزنده و تجلیل از رشادت، شجاعت و ایثارگری آزادگان اظهار داشت: 26  مرداد ماه یکی از روزهای تاریخی، نشاط آور و شوق آفرین در تاریخ کشور در ثبت ورود آزادگان از زندان‌های بعثی به خاک میهن اسلامی است.

وی با بیان اینکه تاریخ هیچگاه صبر، تحمل و رشادت آزادگان را فراموش نمی‌کند افزود: زنده نگه داشتن رشادت‌ها و صلابت‌های آزادگان رسالت مسئولان و وظیفه مردم است چراکه آزادگان اسطوره‌های دوران دفاع مقدس و الگویی مناسب برای جوانان هستند.

فرماندار شهرستان دیر، آزادگان سرافراز را جزو ارزش‌ها و ذخیرهای معنوی انقلاب اسلامی و سند استقامت و پایداری ملت ایران دانست و تاکید کرد: آزادگان با رشادت و فداکاری  در دوران اسارت بر عقیده  خود ماندند و بر آرمان‌ها و ارزش‌های نظام پافشاری کردند و هیچگاه تسلیم دشمن نشدند که این افتخار بزرگ و سعادت عظیمی است.

اعتماد با تاکید بر توجه به مطالبات آزادگان بیان کرد: حضور آزادگان سلحشور و سرافراز در عرصه‌های علمی و مدیریتی به‌ عنوان ذخیره راهبردی و تاثیرگذار در روند و پیشرفت متعالی کشور موثر  است.

وی از مسئولان خواست تا در برطرف کردن مشکلات و تحقق مطالبات آزادگان توجه ویژه‌ای کنند.

در این مراسم به مناسبت 26 مرداد سالروز بازگشت آزادگان عزیز به میهن اسلامی از 14 آزاده شهرستان دیر تجلیل شد.


منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1397/5/27 17:43


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )