دوشنبه 27 اسفند 1397
فرماندار دیر : 350 میلیارد ریال اعتبار به شهرستان دیر اختصاص یافت (کدخبر: 724)
به نقل از روابط عمومی : حمزه اعتماد روز شنبه در شورای اداری شهرستان دیر افزود: اولویت توزیع اعتبارات بر اساس توجه به پروژه های نیمه تمام با محوریت منابع آبی،آبخیزداری و عمران شهری است.
وی یادآورشد: مدیران دستگاههای اجرایی در مبادله موافقت نامه ها و شروع کار پروژه ها و جذب اعتبار ملی برای پروژه ها تلاش کنند.
اعتماد با اشاره به پنجم مرداد سالروز نماز جمعه و هفته فنی و حرفه ای افزود: نماز جمعه محور وحدت و انسجام ملی و پایگاهی برای خنثی کردن نقشه دشمنان اسلام است.
وی گفت: تریبون نماز جمعه در انعکاس خدمات دولت به مردم و بیان مشکلات مردم به مسئولان نقش آفرین بوده است.
فرماندار دیر اضافه کرد: فنی و حرفه ای با آموزش نیروی کار برای اقتصاد و شتاب دهی تولید امر حیاتی دارد.

فرماندار شهرستان دیر با تاکید بر لزوم تلاش برای اطلاع‌رسانی صحیح از فعالیت‌های صورت گرفته تصریح کرد: دستاورد دولت جزئی از دستاوردهای نظام است و باید از همه از ظرفیت‌ها برای اطلاع رسانی این دستاوردها استفاده شود.

اعتماد بر آمادگی دستگاه های اجرایی شهرستان برای برگزاری مراسم های هفته دولت تاکید کرد و افزود: در دولت تدبیر و امید توفیقات و فعالیتهای چشمگیر و ارزشمندی صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: باید طوری برنامه‌ریزی کنیم که مردم اینگونه فعالیت‌ها را بصورت ملموس مشاهده نمایند و اگر هم در بعضی حوزه ها مشکلاتی داریم، برای رفع آن تلاش بیشتری کنیم.


منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1397/5/7 06:10


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )