سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
کمیته برنامه ریزی شهرستان دیر تشکیل جلسه داد (کدخبر: 722)
به نقل از روابط عمومی : فرمانداردیر گفت: در سال جاری 350 میلیون ریال اعتبارات تملک دارایی سرمایه ای بین 39 دستگاه اجرایی شهرستان توزیع می شود.
حمزه اعتماد افزود: براساس شاخص‌‌های تعیین شده اعتبارات عمرانی در شهرستان برای تکمیل طرح ‌های نیمه تمام در اولویت قرار دارد.
وی گفت: تکمیل طرح های عمرانی با پیشرفت فیزیکی بالا در اولویت قرار دارد، این در حالی است که طرح های مهم از جمله آبرسانی مورد توجه ویژه قرار دارد و در کمیته برنامه ریزی امسال رعایت فصول برنامه ریزی الزامی و این مهم رعایت شده است.
معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری دیر درارتباط با نحوه توزیع اعتبارات شهرستان گفت: اعتبارات در 21 فصل توزیع شده که مهم ترین فصل امسال در حوزه آبخیزداری و فصول آب و فاضلاب است که سعی شده اعتبارات مناسبی دیده شود.
علی یزدان شناس افزود: فصل توسعه خدمات شهری و روستایی با اعتبار حدود 90 میلیارد ریال بیشترین اعتبار بین فصل ها داشته و فصل حمل و نقل با اعتبار بیش از 63میلیارد ریال از جمله فصول بوده که اعتبار مناسبی داشته است.
وی بیان کرد: در فصل های آب و فاضلاب، فصل انرژی، فصل منابع آب سعی شده اعتبارات به گونه ای توزیع شود که مشکلات مردم در این فصل ها در حد امکان حل شود.
معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری دیر یادآورشد: در فصل ورزش و تفریحات بیش از 10 میلیارد ریال اعتبار توزیع شده که اعتبارات ارزش افزوده نیز به این اعتبارات اضافه خواهد شد.
منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1397/5/5 11:15


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )