دوشنبه 27 اسفند 1397
فرماندار دیر : آزاد سازی خرمشهر با تکیه بر علم، ایمان و توان داخلی کشور اتفاق افتاد (کدخبر: 710)
به نقل از روابط عمومی : فرماندار دیر در جلسه شورای اداری این شهرستان،با تبریک هفته بسیج سازندگی، اظهار داشت: بسیج سازندگی در راستای تحقق فرمان مقام معظم رهبری و اقتصاد مقاومتی، غنی سازی اوقات فراغت جوانان،اشاعه فرهنگ کار و تلاش و همچنین کمک به محرومیت زدایی می تواند نقش آفرین باشد.

اعتماد با اشاره به سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر، تصریح کرد:آزاد سازی خرمشهر با تکیه بر علم، ایمان و توان داخلی کشور اتفاق افتاد و این یک روز ملی و یوم الله است که همه احاد جامعه در پاسداشت این روز بزرگ باید سنگ تمام بگذارند.

وی با بیان اینکه،امام خمینی تحولی عظیم در جهان ایجاد کرد و وظیفه امروز ما تداوم راه ایشان است، اظهار داشت:زنده نگه داشتن یاد امام در تبیث نظام بسیار حائز اهمیت است گسترش اندیشه و افکار امام نیاز امروز جامعه اسلامی است.

وی با اعلام این که گرامیداشت یاد و خاطره امام(ره) یک ضرورت است، افزود: این شخصیت بزرگ متعلق به همگان است و هر چه از عمر انقلاب اسلامی بیشتر می‌گذرد  توجه به اندیشه‌ها و افکار امام پر اهمیت‌تر می‌شود.

 فرماندار شهرستان دیر،از برگزاری جشن گلریزان در ماه مبارک رمضان برای آزادی ۳ زندانی جرائم غیر عمد در دیر خبر داد.

فرماندار دیر، با بیان اینکه در سال گذشته مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال در جشن گلریزان در شهرستان دیر، جمع آوری شد، گفت: جشن گلریزان یکی از جشن های است که هر ساله در ماه مبارک رمضان، جهت کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد برگزار میگردد که امسال این جشن در شهرستان دیر، برای آزادی ۳ زندانی جرائم غیر عمد دیری برگزار خواهد شد.

اعتماد ضمن محکوم کردن سخنان ترامپ و خروج آمریکا از برجام اظهار داشت: سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا زمینه ساز اتحاد بیشتر ملت ایران و مسلمانان جهان خواهد شد.

وی تصریح کرد: با توجه به خشکسالی و کم‌بارشی‌هایی که در سال‌های اخیر با آن مواجه بوده‌ایم،  شهرداری‌ها از آب شرب برای آبیاری فضای سبز استفاده نکنند.

فرماندار دیر  برخورد با محتکران را ضروری برشمرد و تأکید کرد:  اداره صنعت، معدن و تجارت در آستانه ماه رمضان با نظارت بیشتر بر بازار و  قیمت‌ها  مانع از گرانفروشی سودجویان شود.
 

 

 

منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1397/2/22 14:23


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )