جمعه 03 خرداد 1398
جلسه ستاد احیاء امربه معروف ونهی ازمنکر شهرستان دیّر برگزار شد . (کدخبر: 71)

جلسه ستاد  احیاء امربه معروف ونهی ازمنکر شهرستان دیّر برگزار شد .

 حجت الاسلام سیدعلی حسینی امام جمعه دیّر و رئیس ستاد در این جلسه گفت :احیای امر به معروف و نهی از منکر وظیفه همه آحاد جامعه بخصوص قشر روحانیان و مسوولان است. 

حجت الاسلام حسینی  افزود :امر به معروف و نهی از منکر از تکالیف دینی است و باید هر دو در کنار هم اجرایی شود ،اگر یادواره شهدا برگزار می کنیم به عنوان معروف ،با سمبل های منکر نیز برخورد شود تا پایداری ارزش ها و معروف در جامعه ثابت شود .

فرماندار دیّر گفت :از وظایف ما هم به عنوان یک مسئول  هم به عنوان یک مسلمان امر به معروف و نهی از منکر است .

علی بحرانی افزود :مهمترین هدف اجرای طرح تذکر لسانی تحکیم پایه های فرهنگی جامعه است وی عنوان داشت امر به معروف ونهی از منکر نشان دهنده غیرت دینی وملی مردم ولایتمدار نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی خاطر نشان کرد:‌ تذکر لسانی وظیفه تک تک ماست و باید در این زمینه اهتمام ویژه ای داشت. فلسفه وجودی جلسات ستاد یافتن راهکار برای تذکر لسانی به عنوان وظیفه همگانی است.یکی از راهکارهای مقابله با منکرات در جامعه تداوم بر تذکر لسانی است.

سرهنگ فخرائی دبیر ستاد احیاء امربه معروف ونهی ازمنکر شهرستان دیّر در این جلسه گفت : ستاد احیاء شهرستان با چارت جدید و اعضای مشخص مسئول ساماندهی فضای عمومی امر به معروف و نهی از منکر است و با گشت های آموزش دیده این امر به صورت عملیاتی در شهرستان شروع خواهد شد تا انشاالله شاهد جامعه ای سالم،اسلامی و پویا باشیم .

 

 

   1391/12/22 06:18


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )