جمعه 03 خرداد 1398
برگزاری جلسه تقدیر از همکاران جانباز فرمانداری دیر (کدخبر: 705)
به گزارش روابط عمومی فرمانداری دیر،در جلسه ای که با حضور حمزه اعتماد فرماندار ، معاون سیاسی و بخشدار مرکزی به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز،در محل فرمانداری تشکیل و از مجاهدات و فداکاری های همکاران جانباز  تقدیر و تشکر شد .
فرماندار دیر گفت: ايثار از بارزترين نشانه هاي انسان مومن بوده  و همه ما مديون خون پاک شهدا و از خودگذشتگي جانبازان عزيز هستيم و با هيچ تقدير و تشكري نمي تواند جبران از خودگذشتگي اين عزيزان را به جا آورد.

فرماندار دیر در ادامه به بیان مشقتهای جانبازان و خانواده آنها اشاره کرد و بیان نمودند: سربلندی امروز ایران اسلامی به‌ واسطه مقاومت و ایستادگی رزمندگان، جانبازان و ایثارگران سرافرازی است که خالصانه برای دفاع از کیان مملکت اسلامی فعالیت کردند و آزادی و  استقلال مملکت را به ارمغان آوردند که در این راه این ایثار خود را همچون مدالی ارزشمند برای میهن اسلامی  می‌دانند.

در ادامه هریک از همکاران جانباز به ایراد سخن پرداخته و مباحث مختلفی نیز مطرح شد .
فرماندار دیر در این دیدار از فداکاری ها و از خود گذشتگی های جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس یاد کرد و در  پایان از این عزیزان به پاس صبر و بردباری و رشادتهایشان به اهدا لوحی ، تقدیر و تشکر شد .
منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1397/2/2 13:41


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )