دوشنبه 27 اسفند 1397
فرماندار دیر : راه اندازی مخزن 10 هزار متر مکعبی آب دیر ضروری است (کدخبر: 703)
به نقل از روابط عمومی :  فرماندار دیر  گفت: با توجه به فرارسیدن فصل گرما تکمیل و راه اندازی مخزن 10 هزار متر مکعبی ذخیره آب شهری این شهرستان ضروری است.
حمزه اعتماد بعد از ظهر دوشنبه در شورای اداری شهرستان دیر افزود: این مخزن 10 هزار مترمکعبی ذخیره آب باید سال گذشته به بهره برداری می رسید که هنوز وارد مدار نشده است.
وی اظهار کرد: وارد مدار نشدن این مخزن آب، مردم شهرستان دیر را با مشکل کمبود آب روبه رو می کند.
فرماندار دیر ادامه داد: با توجه به خشکسالی های پی در پی و کمبود بارش همه باید در مصرف آب صرفه جویی و مسئولان نیز برای کاهش مشکلات ناشی از کم آبی تلاش کنند.
وی در رابطه با بوستان های روستایی امید در شهرستان دیر گفت: در دولت تدبیر و امید با هدف توسعه و عمران شهرستانها 15 بوستان امید با شش میلیارد ریال اعتبار در روستاهای این شهرستان احداث شد.
اعتماد افزود: شماری از بوستانهای امید موجود در شهرستان دیر به دلیل مشکل برق رسانی ، نبود امکانات و وسایل مورد نیاز قابل استفاده نیست.
وی با گرامیداشت 21 فروردین سالروز تاسیس بنیاد مسکن گفت: سال گذشته 100 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های عمران روستایی در شهرستان دیر هزینه شده است.
اعتماد در رابطه با شعارحمایت از کالای ایرانی افزود: با خرید کالای ایرانی زمینه پیشرفت، رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در جامعه فراهم می شود و مردم و مسئولان باید برای تحقق شعار سال تلاش کنند.
فرماندار دیر با گرامیداشت روز پاسدار و جانباز گفت: تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با هدف حفظ ارزشهای انقلاب از ثمره های این انقلاب است.
اعتماد اظهار کرد: امروز سپاه پاسداران علاوه بر حفظ کیان اسلامی و حضور موفق درمیدان سازندگی با اقتدار و صلابت در راستای حفظ و صیانت از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی گام برمی‌دارد.
وی با اشاره به سالروز نام گذاری روز ارتش جمهوری اسلامی از سوی امام خمینی (ره) اظهار داشت:امروز ارتش جمهوری اسلامی با تمام توان و به برکت خون شهدا در کنار سایر نیروهای مسلح در منطقه عرض اندام می‌کند و فضا را برای دشمنان ناامن کرده است.
فرماندار شهرستان دیر،از اختصاص ۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال اعتبار برای جاده های بین مزارع شهرستان دیر در سال جاری خبر داد، افزود: در سال جاری ۷ میلیاردو ۴۰۰ میلیون ریال اعتبار به منظور احداث جاده های بین مزارع آبدان،بردخون و قسمتی نیز در روستای لمبدان تصویب شد.


منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1397/1/27 20:32


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )