یکشنبه 30 دی 1397
فرماندار دیر:زمینه خدمات رسانی مطلوب به مسافران نوروزی در دیر فراهم شود (کدخبر: 695)
به نقل از روابط عمومی، فرماندار دیر گفت: مدیران دستگاه های اجرایی این شهرستان باید آمادگی لازم برای ارائه خدمات به مسافران و مهمانان نوروزی را داشته باشند.
حمزه اعتماد روز دوشنبه در جلسه خدمات سفر شهرستان دیر افزود: همه ادارات باید به وظیفه ذاتی خود در بخش خدمات سفر بدرستی عمل کنند.
وی اضافه کرد: با بهره گیری از همه امکانات که در اختیار داریم بویژه ظرفیت بالای مردم بهره لازم و کافی را در این زمینه ببریم تا خدمات مطلوب شود.
فرماندار دیر بیان کرد: بندر دیر با توجه به ساحل بکر و زیبا، مناطق گردشگری، کشاورزی، تجارت بویژه مهمان نوروزی مردم از جایگاه خاصی برخوردار است.
وی با اشاره به رضایت مندی مردم از سفر نوروز گفت: رضایت مندی مسافران نوروزی، رونق گردشگری در شهرستان را به دنبال دارد که همه باید در این زمینه تلاش کنند.
اعتماد با بیان اینکه دولت به دنبال زمینه کسب و کار برای مردم است، گفت: اگر همه ما رضایت مندی گردشگران و مسافران نوروزی را فراهم کنیم زمینه کسب و کار مردم بهتر فراهم می شود.
وی افزود: ترمیم راههای ورودی و خروجی، نظارت بر رستوران ها و بازار، مساجد بین راهی و برنامه های شادی آور برای نوروز انجام شود.
منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1396/12/7 19:14


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )