یکشنبه 30 دی 1397
ساختمان دانشگاه آزاد بندر دیر افتتاح شد (کدخبر: 690)
به نقل از روابط عمومی،:در آئینی با حضور معاون دانشگاه آزاد، ساختمان دانشگاه آزاد بندر دیر  افتتاح شد.
معاون پژوهش و فن آوری دانشگاه آزاد اسلامی کشور عصر پنجشنبه در آیین افتتاحیه ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر دیر گفت: دانشگاه‌های آزاد اسلامی مولود انقلاب اسلامی ایران هستند.

بیژن رنجبر با بیان اینکه دانشگاه آزاد از نظر کمی رشد بسیار خوبی داشته است و از نظر کیفی نیز امیدوارم قدم‌های خوبی بردارد اظهار داشت: پتانسیل‌های بسیار بالایی از همه لحاظ در این منطقه وجود دارد که انتظار می‌رود دانشگاه آزاد بتواند از این پتانسیل‌ها به نفع مردم و منطقه استفاده کند.

وی با بیان اینکه به طور کلی اداره دانشگاه آزاد اسلامی بر مبنای شهریه دانشجویی استوار است افزود: باید ریل حرکت شهریه محوری دانشگاه آزاد اسلامی را به سمت تجاری سازی و علم و فن آوری ببریم.

معاون پژوهش و فن آوری دانشگاه آزاد اسلامی کشور گفت: دانشگاه آزاد اسلامی تربیت نسلی را بر عهده دارد که باید کار آفرین باشد.

رنجبر با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی می‌تواند بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور را برطرف کند افزود: این پتانسیل در کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور وجود دارد که با همراهی و همدلی همه مسئولان به سمت دانشگاه نسل چهارم حرکت کند که بعد از آن می تواند بسیاری از مشکلات کشور را برطرف نماید.

وی با بیان اینکه حرکت به سمت دانشگاه نسل چهارم تحقق اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری است گفت: رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد باید مساله محور و در رابطه با حل معضلات کشور باشد.

معاون پژوهش و فن آوری دانشگاه آزاد اسلامی کشور حرکت به سمت دانشگاه کارافرین را از اهداف این دانشگاه برشمرد و اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی باید اساتیدی را جذب کند که دانشگاه را به سمت یک دانشگاه کارآفرین سوق دهد.

 
منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1396/11/19 22:08


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )