یکشنبه 30 دی 1397
استاندار بوشهر:تولیدکنندگان نباید با مشکل روبرو شوند (کدخبر: 685)
به نقل از روابط عمومی فرمانداری ،  استاندار بوشهر گفت: تولیدکنندگانی که برای رونق اقتصادی سرمایه گذاری کرده اند نباید در زمینه تولید با مشکل روبرو شوند.
عبدالکریم گراوند روز چهارشنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع مرانع تولید شهرستان دیر افزود: رفتارها در قبال سرمایه گذاری نباید یک طرفه باشد بلکه مسئولان باید در قبال سرمایه گذاری بخش خصوصی خدمات رسانی ها را تسهیل کنند.
وی با تاکید بر پرهیز مسئولان از تصمیم گیری احساسی بیان کرد: باید برای حل مشکلات تولید و اقتصاد مردم سرعت بخشی صورت گیرد تا آنان دچار مشکل نشوند.
استاندار بوشهر ادامه داد: مسئولان باید با مردم همکاری داشته باشند و طوری برخورد نکنند که واحدی که احداث شده و کار می کند جمع شود و تولید بخوابد.
وی اضافه کرد: دولت نمی تواند حقوق مسلم مردم را تضییع کند و مسئولان هم باید سیاست دولت را اجرا کرده و همه وظیفه داریم روحیه امیدواری و اعتماد مردم به نظام را افزایش دهیم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهرگفت: کارگروه توسعه و رفع موانع تولید برای رونق اقتصاد تشکیل می شود و سیاست دولت حل مشکل کارگاه های تولیدی و ایجاد رونق تولید و بازار کسب و کار است.
سعید زرین فر افزود: شهرستان دیر در بخش کشاورزی، صیادی، تجاری، گردشگری و صنایع دارای مزیت ها و ظرفیت بالایی است.
وی اضافه کرد: صادرات از بندر دیر در ٩ ماه سال جاری از نظر ارزی ٨٠١ درصد و از نظر وزن بیش از 17 برابر نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته است.
زرین فر ادامه داد: همچنین در این مدت واردات از طریق این بندر ٦٢ درصد کاهش داشته است که این نشان از ظرفیت بالای تجاری بندر دیر است.

منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1396/11/18 15:34


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )