دوشنبه 27 اسفند 1397
استاندار بوشهر: راه اندازی همه بخش های بیمارستان دیر تسریع شود (کدخبر: 683)
به نقل از روابط عمومی فرمانداری، استاندار بوشهر گفت: راه انداری همه بخش های بیمارستان 56 تخت خوابی شهرستان دیر و خدمات دهی مطلوب این مرکز درمانی به مردم ضروری است.
عبدالکریم گراوند عصر چهارشنبه در جریان بازدید از بیمارستان شهرستان دیر اظهار کرد: بخش های این مرکز درمانی باید هرچه زودتر کامل شود تا مردم بتوانند از همه امکانات این مرکز درمانی بهره ببرند.
وی با درخواست از پیمانکار این بیمارستان گفت: زمانی کار و یک طرح زیباست که مردم بتوانند از همه بخش ها و امکانات آن بهره برده و هیچ مشکلی نداشته باشند.
استاندار بوشهر اظهارداشت: بیمارستان دیر یک طرح ملی است اما برای اینکه همه بخش های آن بطور کامل خدمات دهی داشته باشد از منابع استانی 15 میلیارد ریال برای این بیمارستان اختصاص می دهیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: بیمارستان دیر از ابتدای آغاز بکار در بخش بستری، داخلی و اورژانس و درمانگاه خدمات خوبی به مردم ارائه کرده است.
دکتر سعید کشمیری افزود: دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر نیز 15 میلیارد ریال برای پرداخت به پیمانکار بیمارستان در نظر گرفته است و بر این اساس این مرکز باید تکمیل و به مردم تحویل شود.
وی اضافه کرد: در زمان حاضر بیمارستان به تابلو برق نیاز دارد و از امروز پیمانکار باید در نصب این تجهیزات اقدام کند.
کشمیری گفت: بیمارستان برق اضطرای ندارد و اگر اتفاقی در بیمارستان رخ دهد، به عنوان مسئول دانشگاه علوم پزشکی مسئول هستم و پیمانکار باید کلید برق را تحویل بیمارستان بدهد.

منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1396/11/18 20:25


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )