یکشنبه 30 دی 1397
نمایشگاه صنایع دستی در دیر گشایش یافت (کدخبر: 680)
به گزارش روابط عمومی،در پنجمین روز از گرامیداشت دهه مبارک فجر نمایشگاه صنایع دستی دیر در محل پارک ساحلی این شهرگشایش یافت.
فرماندار دیر شامگاه دوشنبه در آئین افتتاح این نمایشگاه گفت: برگزاری نمایشگاههای مختلف صنایع دستی و حمایت از هنرمندان این بخش نقش مهمی در ایجاد اشتغال پایدار دارد.
حمزه اعتماد افزود: صنایع دستی از ظرفیت های مهم و نهفته استان بوشهر به شمار می رود که باید بیشتر به آن پرداخته شود.
فرماندار شهرستان دیر در این بازدید ضمن قدردانی از برپایی این نمایشگاه گفت : برپایی چنین نمایشگاه هایی از صنایع دستی ، بانوان شهرستان را به اشتغال در زمینه تولیدات خانگی  سوق داده و در نتیجه به رشد اقتصاد خانواده ها تأثیر مثبتی خواهد گذاشت .
حمزه اعتماد افزود هدف از برپایی این نمایشگاه در انظار قرار دان توانمندی زنان منطقه  در زمینه ایجاد اشتغال و خودکفایی در راستای اقتصاد مقاومتی است که بسیاری از بانوان شهرستان توانستند با ابتکار عمل استعداد خود را در زمینه های چون صنایع‌دستی، غذایی، کشاورزی و پوششی شکوفا سازند.
فرماندار دیر در این مراسم اذعان داشت : فعالیت و کارهای خوبی به لحاظ محتوا ،کیفیت و زیبایی در این نمایشگاه وجود دارد و آثار صنایع دستی بانوان شهرستان دیر   ارائه شده در نمایشگاه بسیار زیبا بگونه ای که در بسیاری از موارد با نوع خارجی خود قابل رقابت است.

منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1396/11/16 19:08


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )