یکشنبه 30 دی 1397
معاون سیاسی امنیتی فرماندار شهرستان دیر پیروزی انقلاب اسلامی ایران یک رویداد بزرگ تاریخ به شمار می‌رود (کدخبر: 677)
به گزارش روابط عمومی،در روز سوم از دهه مبارک فجر، زنگ انقلاب در دبیرستان پسرانه حضرت امام خمینی(ره) با حضور مسئولان بخش نواخته شد.
معاون سیاسی امنیتی فرماندار شهرستان دیر با تبریک دهه فجر بیان داشت: با توجه به اینکه ۱۲بهمن تقارن داشت با ایام فاطمیه وزنگ انقلاب به روزشنبه موکول شد.

مسعود تنگستانی با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی آن را یک حادثه تاریخی در دنیا خواند و گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران یک رویداد بزرگ تاریخ به شمار می‌رود و این رویداد برگرفته از ارزش‌های دینی واسلامی است.

وی ادامه داد: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران استقلال سیاسی بود که زمینه پیشرفت در عرصه های مختلف را به وجود آورد.

تنگستانی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام ره درسال ۴۲ کلید خورد و با حضور و پشتیبانی ملت ایران اسلامی درسال ۵۷ به پیروزی رسید.

معاون سیاسی وامنیتی فرماندار شهرستان دیر و سرپرست بخشداری آبدان افزود: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی حکومت پهلوی بر کشور حکومت می‌کرد و الحمدالله مردم توانسته‌اند این مملکت را به فرمان حضرت امام به پیروزی برسانند و مردم ایران اسلامی با دستان خالی توانستند اراده خود بر قدرتمندان و صاحبان راتحمیل کرده و استبداد و استکبار را شکست دهند.

منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1396/11/14 10:06


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )