یکشنبه 30 دی 1397
فرماندار دیر :دولت تدبیر و امید برای توسعه بخش بردخون اقدامات خوبی انجام داده است (کدخبر: 674)
به گزارش روابط عمومی،فرماندار دیر روز سه شنبه در آیین تکریم و معرفی بخشدار بردخون گفت : وحدت و همکاری در کنار تلاش و جدیت باعث توسعه و آبادانی هر منطقه می شود.
حمزه اعتماد افزود: دولت تدبیر و امید برای توسعه بخش بردخون اقدامات خوبی انجام داده است.
وی گفت: تقویت برق، پیگیری و اجرای طرح اسکله خورخان، اعتبار ویژه برای روستاها و دهیاری ها، جاده دسترسی به اسکله خورخان و برق رسانی به بردخون و روستاهای تابعه از اقدامات در چهارسال گذشته است.

حمزه اعتماد  اظهار داشت: کسب مسئولیت،  امانتی الهی و وظیفه سنگینی است که باید به اهلش سپرده شود و یک مسئول تنها با خدمتگزاری به مردم می‌تواند از این امانت الهی موفق شود.

وی ضمن ابراز رضایت از عملکرد بخشدار سابق، بخش بردخون گفت: مسئولان باید به مطالبات مردم توجه کنند و توجه به خواسته مردم کمترین کار مسئولان است.

اعتماد با اشاره به اینکه تکریم ارباب رجوع از وظایف مهم مدیران شهرستانی است تصریح کرد: مسئولان  تکریم ارباب رجوع بویژه خانواده های شهدا، و همراهی با مردم و پیگیری خواسته آنان تلاش کند.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر گفت: مشارکت همه مردم و همکاری آنان با مسئولان باعث پیشرفت می شود که باید همه دست در دست هم برای عمران و توسعه تلاش کنیم.

سید اسماعیل موسوی افزود: مدیران سربازان نظام اسلامی هستند و تکریم ارباب رجوع، بهره گیری از تجربه دیگران، اجرای کامل سیاست دولت و پرورش افراد پاک دست در دستور کار بخشدار جدید باشد.
وی اضافه کرد: توسعه این شهرستان و بویژه بخش بردخون نیاز به وحدت، مشارکت عمومی، تلاش و پیگیری مسئولان دارد.
موسوی بیان کرد: بخشدار بردخون از میان گزینه های متعدد با شناخت انتخاب شده است.
منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1396/11/3 18:58


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )