دوشنبه 27 اسفند 1397
فرماندار دیر: دهه فجر فرصت بیان خدمات نظام اسلامی است (کدخبر: 672)
به نقل از روابط عمومی ،  فرماندار دیر گفت: دهه مبارک فجر انقلاب برای بیان خدمات نظام اسلامی به مردم بهترین فرصت است.
حمزه اعتماد روز چهارشنبه در یادواره شهدای دانش آموز در آموزشگاه شهید بهشتی شهر دیر افزود: با توجه به شرایط داخلی و خارجی کشور باید برنامه های دهه مبارک فجر باشکوه تر از سال های قبل برگزار شود.
وی اضافه کرد: مردم و مسئولان باید در برنامه ها بویژه راهپیمایی 22 بهمن حضوری گسترده داشته باشند تا وحدت و انسجام خود را به جهان نشان دهیم.
فرماندار دیر بیان کرد: در این ایام طرح های زیادی برای افتتاح و اجرا در شهرها و روستاها داریم که در کمیته های ستاد دهه فجر مورد بررسی قرار گرفته است.
وی ادامه داد: پیروزی انقلاب، حرکت مردمی بود، تداوم انقلاب و پیشرفت‌های آن هم به واسطه حضور همیشگی مردم در همه صحنه‌های انقلاب تحقق پیدا کرد و به همین دلیل امسال برنامه های دهه فجر با رویکرد مردم محوری در شهرها و روستاها برگزار می شود.
اعتماد با اشاره به برنامه های دهه فجر در شهرستان دیر یادآورشد: در این ایام مسئولان شهرستان طبق برنامه ریزی با مردم روستاها دیدار خواهند داشت تا از نزدیک با مشکلات آنان آشنا شوند و برای حل آن تلاش کنند.
وی بیان کرد: غباروبی قبور شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا، برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی در مدارس و مساجد شهری و روستایی، مسابقات ورزشی و برپایی نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی از دیگر برنامه های ستاد دهه فجر شهرستان می باشد.
منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1396/10/27 10:36


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )