یکشنبه 30 دی 1397
مشکلات روستاهای دیر در حوزه بنیاد مسکن بررسی شد (کدخبر: 670)
به نقل از روابط عمومی،مشکلات و مسائل روستاهای شهرستان دیر در حوزه بنیاد مسکن روز یکشنبه در نشست شورای گفت وگو دهیاران و شوراهای اسلامی بررسی شد.
فرماندار دیر گفت: اقدامات مثبت و ارزنده دولت تدبیر و امید در زمینه عمران و خدمات روستایی چشمگیر است.
حمزه اعتماد افزود: همه تلاش خود را بکار بسته ایم تا آبادانی در روستاها محقق شود و روستاییان با خیال راحت به تلاش خود بپردازند و برای نیازهای اولیه خود به شهر مهاجرت نکنند.
وی گفت: سند دارکردن منازل مسکونی روستای وحدت آباد پیگیری شده و این کار با همکاری مردم صورت می گیرد.
فرمانداردیر بیان کرد: واگذاری سند شماره 5 در آبدان و بردستان که مشکل چند ساله مردم بود در حال برطرف شدن است.
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: دستیابی به توسعه پایدار روستایی، یکی از اهداف اساسی بنیاد مسکن است که در این راه تلاش می کنیم.
حمید حیدری بریدی افزود: از سهمیه قیر رایگان سال گذشته توانستیم 150 کیلومتر از معابر و کوچه ها در روستاها در استان آسفالت کنیم.
وی گفت: امسال هم با برنامه ریزی و رایزنی های صورت گرفته تلاش داریم که سهمیه قیر به روستاها داده شود تا بتوانند کارهای زیر سازی در روستاها را به اتمام برسانند.
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر افزود: در سال جاری لیست 110 میلیارد ریال از ردیف بودجه نفت آماده شده و به محض تخصیص آن دغدغه دهیاران برطرف خواهد شد.
وی گفت: در سال جاری 2 هزار و 500 واحد مسکونی برای مقاوم سازی سهم استان بوشهر است که اگر بانک های عامل در تسهیلات همکاری لازم داشته باشند می توانیم آن را به رقم بالاتری برسانیم.
حیدری بریدی اضافه کرد:هم اکنون بانک های عامل برای تعمیر و بازسازی در منطقه نوارمرزی 200 میلیون ریال و برخی نواحی دیگر 180 میلیون ریال پرداخت می کنند.
منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1396/10/17 14:27


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )