یکشنبه 30 دی 1397
تکریم و معارفه معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری و بخشدار مرکزی دیر (کدخبر: 660)
به گزارش روابط عمومی ، شورای اداری شهرستان دیر با محوریت تکریم و معارفه معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری و بخشدار مرکزی این شهرستان برگزارشد.

جلسه شورای اداری شهرستان دیر با محوریت تکریم و معارفه معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری و بخشدار مرکزی این شهرستان با حضور سید اسماعیل موسوی مدیر کل سیاسی استاندار بوشهر برگزار شد.

موسوی در این آیین اظهار داشت: مسئولان  باید تمرکز و توجه جدی تری به موضوعات سرمایه های اجتماعی، اقتصادی و انسانی داشته باشند و در این مسیر به دنبال جلب اعتماد مردم باشند.

وی گفت: مسئولیت ها در مدت کوتاهی است و چه بهتر که در این مدت کوتاه، مسئولین تنها دغدغه آنان  خدمت رسانی مطلوب به مردم باشد.

مدیر کل سیاسی استانداری بوشهر تصریح کرد: مسئولان مشکلات تمام مردم بلخصوص مردم نقاط دور دست ومحروم را حل کنند.

موسوی با بیان اینکه مسئولان باید قدردان این موقعیت ها یی که در اختیار آنها است باشند خاطرنشان کرد:  با هم افزایی و هم راستایی با یکدیگر در رفع مشکلات مردم با جان و دل تلاش کنند.
فرماندار دیر نیز در نشست شورای اداری این شهرستان  اظهار داشت: زلزله ۴.۹ ریشتر که در مرکز شهرستان و برخی شهرهای این شهرستان اتفاق افتاد خوشبختانه تلفات جانی در بر نداشت و تعدادی از شهروندان به دلیل ترس از زلزله مجروح شدند که در بیمارستان دیر و مرکز حضرت مهدی دیر مداوا و ترخیص شدند.

حمزه اعتماد با انتقاد از برخی ادارات شهرستان دیر افزود: متاسفانه با وجود اینکه به همه ادارات شهرستان اعلام شده است که ظرف ۴۸ ساعت بعد از وقوع زلزله اخیر میزان خسارت‌های مربوطه را اعلام کنند اما تا کنون برخی از دستگاه‌ها میزان خسارت های مربوطه خود را به مدیریت ستاد بحران شهرستان اعلام نکرده اند که در صورت ابلاغ خسارت حق دیگران ضایع می‌شود.

وی تلاش شبانه روزی فرمانده انتظامی شهرستان دیر در زمان بحران را قابل تقدیر دانست و گفت: فرمانده انتظامی شهرستان دیر از ساعات اولیه وقوع زلزله تا ۴۸ ساعت به صورت آماده باش در کنار شهروندان ثابت کرد که در همه بحران ها در کنار هم نوعان خود خواهد بود.

فرماندار دیر افزود: مدیریت بحران شهرستان دیر برای اتفاقات پیش بینی نشده آمادگی دارد و انبارهای شهرستان‌های همجوار و استان آماده هر نوع همکاری و پوشش خواهند بود.

وی انتقال پایتخت اسرائیل به بیت المقدس را نشانه‌ای از شکست آمریکا در خاورمیانه دانست و اظهار داشت: یاوه‌گویی‌های ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا در خصوص انتخاب قدس به‌عنوان پایتخت رژیم کودک‌کش اسرائیل از روی عجز و ناتوانی او و شکست سیاست های امریکا است و این تصمیم خلاف قطعنامه های سازمان ملل است و با واکنش منفی بسیاری از کشورها از جمله همراهان خود روبرو شده است.

اعتماد با تاکید بر اتحاد حوزه و دانشگاه گفت: وحدت حوزه و دانشگاه از اهداف بنیانگذار جمهوری اسلامی اسلامی است و با توجه به تلاش‌های دشمن، ارتباط حوزه و دانشگاه روز به روز باید منسجم‌تر شود.

در این مراسم مسعود تنگستانی به عنوان معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری دیر و صفدر صالح کار به عنوان بخشدار مرکزی دیر معرفی و از خدمات نامدار درویشی نیز تجلیل به عمل آمد.


 

 

منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1396/9/26 07:08


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )