پنجشنبه 22 آذر 1397
فرماندار دیر :حل مشکلات قانونی صادرات مهمترین خواست بازرگانان این شهرستان است (کدخبر: 656)
به نقل از روابط عمومی،فرماندار دیر گفت: برطرف کردن موانع و مشکلات قانونی صادرات از مهم ترین درخواست های بازرگانان و صادرکنندگان در این بندر تجاری و شهرستان ساحلی است.
حمزه اعتماد  در جلسه کارگروه صادرات دیر با اشاره به ظرفیت ها و این شهرستان افزود: این بندر بهترین و نزدیکترین مسیر دریایی برای صادرات کالا و مواد غذایی به کشور قطر است.
وی با اشاره به سرمایه گذاری 500 میلیارد ریالی دولت در این بندر تجاری اظهارداشت: بندر دیر با تجهیزات بندری و تجاری برای صادرات محصولات غذایی، معدنی و سایر کالاها به کشورهای حاشیه خلیج فارس بویژه قطر از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
فرمانداردیر با بیان ظرفیت های توسعه این شهرستان افزود: با ترغیب سرمایه گذاران، صادرات رونق خوبی گرفته و به عنوان بندرمهم به لحاظ تجاری در منطقه باید بیشتر معرفی شود.
وی سرعت بخشی در انجام کار صادرات را بسیار مهم دانست و گفت: مهم ترین خواسته صادرکنندگان و تجار در این بندر سرعت بخشی در انجام کار صادرات و ترانزیت کالا و حل مشکلات برخی از کارهای اداری بر سر راه صادرات است.
اعتماد بیان کرد: شهرستان دیر به عنوان قطب تولید محصول گوجه فرنگی خارج از فصل است که صادرکنندگان می توانند با برنامه ریزی مناسب زمینه صادرات این محصول به کشور قطر را فراهم کنند.

منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1396/9/12 13:37


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )