پنجشنبه 22 آذر 1397
فرماندار شهرستان دیر: ۳۲ هزار تن کالا از بندر دیر به قطر صادر شد (کدخبر: 655)
به گزارش روابط عمومی ، فرماندار شهرستان دیر گفت: در ۸ ماه امسال ۳۲ هزار تن کالا از بندر دیر به قطر صادر شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۸ برابری دارد.
حمزه اعتماد  در نشست برنامه‌ریزی صادرات کالا به کشور قطر از بندر دیر با اشاره به نزدیکی این بندر به بنادر کشور قطر اظهار داشت: زیر ساخت‌های لازم برای  تسریع در ارائه خدمات به بازرگانان و فعالان اقتصادی در بندر دیر برای صادرات کالا به قطر فراهم شده است.

وی با اشاره به افزایش صادرات کالا از بندر دیر به قطر گفت: در 8 ماه امسال محصولات مختلف به وزن 32 هزار تن از بندر دیر به  بنادر مختلف قطر صادر شده است.

فرماندار دیر با اشاره به  توسعه مبادلات تجاری ایران و قطر گفت: صادرات کالا از بندر دیر به قطر در 8 ماه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد 8 برابری دارد.

اعتماد بیان کرد: میزان تخلیه و بارگیری کالا در اسکله تجاری بندر دیر 65 هزار تن ثبت شده که 104 درصد نسبت به 8 ماه سال قبل رشد دارد.

وی، با اشاره به اجرای طرح اسکله تجاری در بندر دیر خاطر نشان کرد: این اسکله با طول 200 متر در زمینی به مساحت 9 هکتار اجرا شده که دارای 3 هزار متر مربع  انبار سرپوشیده است.

فرماندار دیر با اشاره به اجرای طرح لایروبی در اسکله تجاری دیر تصریح کرد: برای اجرای طرح اسکله تجاری بندر دیر 500 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است.

اسکله

منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1396/9/11 15:32


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )