دوشنبه 23 مهر 1397
راهپیمایی پرشور ۱۳ آبان در شهرستان دیر برگزار شد تصاویر (کدخبر: 648)
به نقل از روابط عمومی ،راهپیمایی پرشور ۱۳ آبان؛ روز ملی مبارزه با استکبار جهانی؛ صبح امروز با حضور دانش آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم در شهرستان دیر برگزار شد.
امروز سراسر شهرستان دیر، شاهد حضور گسترده، پرشور و پرصلابت حافظان شجاع و غیور خلیج تا ابد فارس؛ در محکومیت ظلم و استبداد بود؛ مردمانی که در روز ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی؛ در صفوف به هم فشرده حماسه؛ یکدل و یک صدا؛ آوای مرگ شیطان بزرگ؛ آمریکا و اسرائیل جنایتکار و متجاوز را فریاد زدند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی با در دست داشتن پلاکاردهایی بر ضرورت تداوم مبارزه با ظالمان و حمایت از مظلومان در جهان تاکید کردند .

شرکت کنندگان در این راهپیمایی همچنین با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسراییل و مرگ بر اسکتبار انزجار خود را از هرگونه ظلم و ستم و فرییکاری استکبار جهانی به نمایش گذاشتند .

فرماندار شهرستان دیر،که پیش از این مراسم،به همراه مسئولان شهرستان دیر در مراسم زنگ استکبار ستیزی، در دبیرستان دخترانه فاطمه زهرا،حضور داشت،گفت:۱۳ آبان روز انزجار از استکبار جهانی و یادآور حوادث مهمی است که در شکل گیری این انقلاب و تداوم آن نقش بسزایی داشت.

حمزه اعتماد،ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۱۷ شهید دانش آموز شهرستان دیر،اظهار داشت:انقلاب اسلامی با وحدت و انسجام مردم و به رهبری حضرت امام خمینی به پیروزی رسید.

 

وی،با بیان اینکه ۱۳ آبان ماه به عنوان یوم الله و برای همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار خواهد بود،افزود:دانش آموزان باید این روز بزرگ را گرامی بدارند و نفرت خود را از استکبار جهانی به گوش جهانیان برسانند.

فرماندار شهرستان دیر،گفت:نهال انقلاب اسلامی ایران با خون هزاران شهید آبیاری شده و امروز به درخت تنومندی تبدیل شده است که هیچ توطئه و دسیسه‌ای از سوی دشمنان قادر نخواهد بود که این انقلاب را دچار خدشه کند. 


 

منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1396/8/13 13:21


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )