دوشنبه 02 بهمن 1396
راهپیمایی پرشور ۱۳ آبان در شهرستان دیر برگزار شد تصاویر
به نقل از روابط عمومی ،راهپیمایی پرشور ۱۳ آبان؛ روز ملی مبارزه با استکبار جهانی؛ صبح امروز با حضور دانش آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم در شهرستان دیر برگزار شد.
امروز سراسر شهرستان دیر، شاهد حضور گسترده، پرشور و پرصلابت حافظان شجاع و غیور خلیج تا ابد فارس؛ در محکومیت ظلم و استبداد بود؛ مردمانی که در روز ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی؛ در صفوف به هم فشرده حماسه؛ یکدل و یک صدا؛ آوای مرگ شیطان بزرگ؛ آمریکا و اسرائیل جنایتکار و متجاوز را فریاد زدند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی با در دست داشتن پلاکاردهایی بر ضرورت تداوم مبارزه با ظالمان و حمایت از مظلومان در جهان تاکید کردند .

شرکت کنندگان در این راهپیمایی همچنین با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسراییل و مرگ بر اسکتبار انزجار خود را از هرگونه ظلم و ستم و فرییکاری استکبار جهانی به نمایش گذاشتند .

فرماندار شهرستان دیر،که پیش از این مراسم،به همراه مسئولان شهرستان دیر در مراسم زنگ استکبار ستیزی، در دبیرستان دخترانه فاطمه زهرا،حضور داشت،گفت:۱۳ آبان روز انزجار از استکبار جهانی و یادآور حوادث مهمی است که در شکل گیری این انقلاب و تداوم آن نقش بسزایی داشت.

حمزه اعتماد،ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۱۷ شهید دانش آموز شهرستان دیر،اظهار داشت:انقلاب اسلامی با وحدت و انسجام مردم و به رهبری حضرت امام خمینی به پیروزی رسید.

 

وی،با بیان اینکه ۱۳ آبان ماه به عنوان یوم الله و برای همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار خواهد بود،افزود:دانش آموزان باید این روز بزرگ را گرامی بدارند و نفرت خود را از استکبار جهانی به گوش جهانیان برسانند.

فرماندار شهرستان دیر،گفت:نهال انقلاب اسلامی ایران با خون هزاران شهید آبیاری شده و امروز به درخت تنومندی تبدیل شده است که هیچ توطئه و دسیسه‌ای از سوی دشمنان قادر نخواهد بود که این انقلاب را دچار خدشه کند. 


 

منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1396/8/13 13:21


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :