دوشنبه 23 مهر 1397
فرماندار دیر: سهمیه آب این شهر افزایش یافت (کدخبر: 642)
ه گزارش روابط عمومی، با تلاش مسئولان آب استان بوشهر سهمیه آب شهر دیر از خط آبرسانی کوثر از 80 لیتر در ثانیه به 110 لیتر در ثانیه افزایش یافته و اکنون شرایط عادی است.
حمزه اعتماد  افزود: به دلیل کمبود سهمیه آب و مصرف زیاد، برخی از محلات در چند روز گذشته با کمبود و قطع آب روبرو شدند که از پنجشنبه گذشته نوبت‌بندی آب را اجرا کردیم.
وی اضافه کرد: با اجرای نوبت بندی آب باز در برخی ساعت هیچ نقطه از شهر آب وجود نداشت و مردم از این کار گلایه داشتند و برای انجام درست کار از مسئولان آب استان تقاضای افزایش سهمیه دادیم که مورد موافقت قرار گرفت.
فرماندار دیر اظهارداشت: در زمان حاضر در همه نقاط شهر یجز منطقه فرهنگیان آب وصل شده و شرایط به حالت عادی برگشته است و برای آب دار شدن این منطقه تلاش می کنیم.
وی وجود مخزن ذخبره آب در منازل را ضروری دانست و افزود: همه مردم باید در مدیریت مصرف صحیح آب و با خرید و نصب مخزن در منازل همکاری کنند.
فرمانداردیر در ارتباط با مخزن 10 هزار متر مکعب ذخیره آب شهر دیر اظهارداشت: عملیات اجرایی این طرح ادامه دارد و برای خرید لوله های خروجی آن اعتبار خوبی امسال در نظر گرفته ایم و با انجام این کار مشکل کم آبی در این شهر بطور کامل برطرف خواهد شد.
منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1396/7/26 13:00


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )