دوشنبه 23 مهر 1397
فرماندار دیر: پیاده‌روی اربعین نشانه عشق مردم به اهل بیت است (کدخبر: 640)
به گزارش روابط عمومی :فرماندار دیر گفت: پیاده روی اربعین حسینی نشانه عشق مردم به امام حسین و دلدادگی آنان به اهل بیت(ع) است.
حمزه اعتماد روز دوشنبه در شورای اداری شهرستان دیر افزود: امسال هم مردم مومن و انقلابی شهرستان دیر از محل شهدای گمنام تا امام زاده شاه ابوالقاسم در روز اربعین پیاده روی می کنند.

وی در ارتباط با پنجم آذر روز بسیج گفت: بسیج متعلق به همه آحاد مردم است و همه مدیران و دستگاههای اجرایی در گرامیداشت این روز حضوری گسترده داشته باشند.

فرماندار دیر به مناسبت 13 آذر سالروز شهادت 2 شهید شهرستان شهید احمد حیدری و شهید سمنبر عالی پور اظهارداشت: هر چه داریم از برکت خون پاک شهداست و باید این روز که به نام روز شهرستان نام گذاری شده برنامه های خوبی اجرایی شود.

وی با اشاره به 13 آبان روز نوجوان و بسیج دانش آموزی گفت: گسترش فرهنگ شهادت در بین نسل امروزی ضروری است و باید ترویج فرهنگ ایثارگری و فداکاری در میان نوجوانان ما نهادینه شود.

اعتماد بیان کرد: توجه ویژه به پدافند غیرعامل باعث افزایش امنیت در کشور شده و انسان ها را در برابر بسیاری از تهدیدات تقویت می کند.

فرماندار دیر در ارتباط با برپایی نماز جماعت در ادارات، ارزشیابی مدیران دستگاه های اجرایی، انضباط کاری، تکریم ارباب رجوع، تسریع در موافقت نامه پروژه های عمرانی، زمین اداره ثبت اسناد، تسریع در تکمیل مخزن 10 هزار مترمکعب شهر دیر نکاتی بیان کرد.منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1396/8/8 11:31


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )