دوشنبه 23 مهر 1397
فرماندار دیر: حرف‌های نسنجیده ترامپ اتحاد ملت ایران را بیشتر کرد (کدخبر: 639)
به نقل از روابط عمومی ، فرماندار شهرستان دیر گفت: ترامپ دشمن نادانی است که با حرف‌های نسنجیده خود ملت ایران را با هر گرایش سیاسی با هم متحد کرد.
حمزه اعتماد صبح شنبه در حاشیه اعزام کاروان راهیان نور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، راهیان نور و حضور در مناطق عملیاتی را بهترین موقعیت برای مقابله با تهاجم فرهنگی دانست و اظهار داشت: فرهنگ جهاد و دفاع مقدس باید در قالب راهیان نور احیاء و به نسل جوان انتقال داده شود.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای راهیان نور انتقال فرهنگ ایثار و شهادت است و جوانان ما با حضور در این مناطق عملیاتی و با روایت‎گری با مولفه‎های دوران دفاع مقدس آشنا می‎شوند.

فرماندار شهرستان دیر گفت: شهدا و جانبازان با کمترین امکانات و بالاترین روحیه و ایمان مردانه مبارزه کردند و با حضور در مناطق عملیاتی می توان به مظلومیت آنها به خوبی پی برد.

اعتماد در واکنش به اظهارات واهی رئیس جمهور آمریکا درباره ایران و استفاده از عبارت دیگری به جای خلیج فارس بیان کرد: ملت تمامی امیدشان به نظامیان ارتش و سپاه است که برای امنیت کشور در حال تلاش و کوشش هستند.

وی اظهار داشت: ترامپ دشمن نادانی است که با حرف‌های نسنجیده خود ملت ایران را با هر گرایش سیاسی با هم متحد کرد و خیلی زود خواهد دید هر اشتباهی در خلیج فارس انجام دهند اسیر قدرت و اقتدار نیروی دریایی سپاه و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران خواهند شد.

منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1396/7/22 13:08


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )