دوشنبه 23 مهر 1397
فرماندار شهرستان دیر: بیمارستان دیر نیازمند نیروی انسانی متخصص است (کدخبر: 638)
به نقل از روابط عمومی،حمزه اعتماد عصر یکشنبه در آئین معارفه سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر اظهار داشت: اساس دولت تدبیر و امیدخدمت رسانی هر چه بهتر به مردم است.

وی اضافه کرد: یکی از رویکردهای دولت افزایش سطح خدمات سلامت به مردم بوده و در این راستا شاهد تحولات عظیم در این بخش در سراسر کشور هستیم.

اعتماد با تقدیر از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در بحث تکمیل و راه‌اندازی بیمارستان امام هادی (ع) دیر، ریاست وقت دانشگاه علوم پزشکی و تیم مدیریتی وی، اقدامات بسیار خوب و پیگیری‌های خیلی زیادی انجام دادند که همین پیگیری‌ها منجر به تکمیل و تجهیز بیمارستان و بهره‌برداری از آن شد.

افزایش اعتبارات سلامت دیر

وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جذب اعتبارات ملی یکی از دستگاه‌های پیشرو است که انتظار می‌رود در این زمینه نیز کمک کرده تا از این محل در حوزه سلامت شهرستان دیر هزینه شود.

وی عنوان کرد: بیمارستان دیر نیازمند امکاناتی از قبیل نیروی انسانی متخصص است و از ظرفیت و پتانسیل حضور دکتر رئیسی در وزارت بهداشت برای تامین نیازها و رفع مشکلات این بیمارستان کمک گرفته شود.

فرماندار دیر با اشاره به موفقیت رئیس پیشین شبکه بهداشت و درمان این شهرستان اظهار کرد: مهندس مقدس در طول مدت مدیریتی خود همواره تعامل بسیار خوبی با سایر دستگاه‌ها داشته و در توسعه زیر ساخت‌های حوزه سلامت تلاش بسیار خوبی داشتند و سرپرست جدید نیز از توانمندی‌های خوبی برخورادر است و نیروی جوان، بومی و کاربلد است.
در این آیین احمد آخوندی به سمت سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر معرفی و از خدمات عادل مقدس قدردانی شد.

منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1396/7/16 14:53


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )