دوشنبه 23 مهر 1397
صبح گاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان دیر برگزار شد تصاویر (کدخبر: 635)
به نقل از روابط عمومی :همزمان با دومین روز از هفته ناجا، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان دیر،روز شنبه در محل ستاد فرماندهی انتظامی این شهرستان و با حضور فرماندار ،امام جمعه، اعضای شورای تأمین،مسوولان ادارات و خانواده های معظم شهدا برگزار شد.

فرماندار شهرستان دیر، در این آیین با تبریک هفته ناجا،گفت:نیروی انتظامی ما برگرفته از مکتب حسینی و و پاسداشت این نیرو، پاسداشت مکتب حسینی است.

حمزه اعتماد،با بیان اینکه نیروی انتظامی،در کنار مردم و با تکریم احاد جامعه،از مجموعه خود سیانت کند،افزود: پیشرفت های مختلف در کشور مرهون امنیت برقرار شده از سوی نهادهای امنیتی بخصوص سبزپوشان نیروی انتظامی است.

اعتماد،مردم را ولی‌نعمت مسئولان خواند و با بیان اینکه تمام مسئولان باید خادم ملت بزرگ ایران باشند و زمینه ارتقای رفاه، معیشت و توسعه بیشتر مردم در جامعه فراهم نمایند،اظهار داشت:باید از تمام ظرفیت های مختلف برای حفظ اقتدار نیروی انتظامی استفاده شود چرا که اقتدار و عزت این نیرو نعمت بزرگ امنیت را نصیب مردم خواهد کرد.

فرماندار دیر،با تاکید بر اینکه همه مسئولان باید در راستای تقویت نیروهای مسلح تلاش کنند،گفت:ما در کنار نیروی انتظامی و همه نیروهای مسلح با جدیت از آنها حمایت خواهیم کرد و از آنها میخواهیم منویات مقام معظم رهبری را فصل العین خود قرار دهند.

 

منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1396/7/15 13:06


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )