دوشنبه 23 مهر 1397
فرماندار دیر خبر داد: ۵۱ پروژه عمرانی در شهرستان دیر افتتاح وکلنگ زنی می شود (کدخبر: 632)
به نقل از روابط عمومی ،فرماندار شهرستان دیر،دیر،گفت: ۵۱ پروژه با اعتاری بالغ بر ۲۳۷ میلیارد ریال در هفته دولت در سطح شهرستان دیرریا،افتتاح یا عملیات اجرایی آنها آغاز خواهد شد.
حمزه اعتماد صبح امروز در آیین تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان دیر،به مناسبت هفته دولت،با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت:شهیدان رجایی و باهنر دو الگوی خدمات رسانی صادقانه به مردم هستند.

اعتماد با بیان اینکه،خادمان نظام جمهوری اسلامی ایران با الگو قرار دادن شهیدان رجایی و باهنر در خدمات رسانی به مردم از یکدیگر سبقت بگیرند،افزود:در هفته دولت ۲۸ پروژه با اعتبار ۱۱۰ میلیارد ریال در شهرستان دیر در بخش های مختلف افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

وی،با بیان اینکه امید است با افتتاح پروژه‌ها بتوانیم خدمتی ارزنده به مردم ارائه دهیم، اظهار داشت:تعداد ۲۳ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۲۷ میلیارد ریال در سطح شهرستان دیر عملیات اجرایی آنها آغاز خواهد شد.

فرماندار شهرستان دیر،دیر،با تاکید بر تکریم ارباب رجوع در ادارات شهرستان، گفت:دولت تدبیر و امید تمام تلاش خود را برای احیای ارزش‌های انقلاب اسلامی با پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب به کار بسته و می‌بندد.

 در پایان این مراسم  ۶۰ نفر از کارمندان نمونه ادارات شهرستان دیر تجلیل شدند.منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1396/6/4 12:54


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )