دوشنبه 23 مهر 1397
دیدار و تجلیل مسئولان،از خانواده های معظم شهدای دوراهک به مناسبت هفته دولت (کدخبر: 630)
به نقل از روابط عمومی ، فرماندار شهرستان دیر،گفت:ترویج فرهنگ ایثارو شهادت ، مایه ی بقای انقلاب اسلامی است.
حمزه اعتماد صبح امروز،در بازدیدی که به مناسبت هفته دولت، از خانوادهای شهید غلامعلی فاریابی و شهید قاسم دوراهکی و خانواده فرماندار فقید شهرستان دیر مرحوم حیدر دوراهکی، در شهر دوراهک،داشت،افزود: تجلیل از شهدا ، ترویج فرهنگ ایثارو شهادت ، مایه ی بقای انقلاب اسلامی است و باید مسئولین آن را سرلوحه کار خود قرار دهند.

اعتماد،با بیان اینکه، شهدا پشتیبان معنوی ما در ارائه خدمات به مردم هستند،اظهار داشت:هفته دولت فرصتی است تا مسئولان در تجدید پیمان با شهیدان افق های تازه ای از پیشرفت و توسعه را طراحی نمایند و با تدبیر زمینه های رشد و پیشرفت روز افزون کشور، را فراهم آورند.

فرماندار دیر،گفت:صبرو صلابت و بصیرت خانواده های شهدای والامقام بهترین نمونه درارائه عملی الگوی اخلاق و معنویت اسلامی در اقشار مختلف جامعه و حاکمیت این روح الهی در سطح جامعه است که شایسته تقدیر و سپاس است.

اعتماد،افزود: ما مسئولین با عمل به وظیفه خود و دیدار با این خانواده ها اعلام میکنیم که به خون شهدا وفاداریم و آنچه در حال حاضر داریم مرهون خون پاک شهدا و فداکاری های جانبازان است.

در پایان فرماندار شهرستان دیر،به همراه مسئولان شهرستان با حضور در گلزار مطهر شهدای شهر دوراهک با آرمانهای شهدا و امام شهدا، تجدید پیمانی دوباره بستند. 

منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1396/6/3 17:19


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )