دوشنبه 23 مهر 1397
برگزاری مراسم تحلیف اعضای پنجمین دوره شوراهای شهر و روستای شهرستان دیر برگزار شد (کدخبر: 628)
به نقل از روابط عمومی : مراسم تحلیف اعضای پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان دیر در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
فرماندار شهرستان دیر در این مراسم با گرامیداشت یاد شهید حججی و تبریک هفته دولت،گفت: وظیفه اصلی شورا برقراری ارتباط بین مردم و مسئولین و کمک به حفظ آرامش و امنیت در سطح جامعه است.

حمزه اعتماد،با بیان اینکه،اعضای جدید شوراهای اسلامی باید با تکیه بر اعتماد عمومی و با صداقت و امانتداری عزم خود را برای رفع مشکلات مردم جزم کنند،افزود:اعضای محترم شوراهای اسلامی،باید با همدلی و وفاق برای رفع مشکلات گام بردارند.

وی اظهار داشت: باید در جهت اعتماد مردم به نهاد شورای شهر تلاش کنید و ضمن عمل به قانون، مردم را در جریان جلسات و برنامه های شورا قرار دهید.

فرماندار شهرستان دیر،با بیان اینکه شوراهای اسلامی با انجام کارهای جمعی و همفکری با یکدیگر نسبت به رفع مشکلات مردم تلاش کنند،گفت:تک تک اعضای شورا باید به خرد جمعی احترام بگذارند و عمده توجه خود را به عنوان نماینده مردمی، مطالبات و خواسته های اهالی برای توسعه شهری است.

حمزه اعتماد،اتحاد اعضای شورا را لازمه عملیاتی شدن طرح های شهر دانست و افزود:شورای شهر؛ باید اولین جلسه رئیس شورا، نائب رئیس و منشی شورا را انتخاب و ۳ ماه فرصت برای انتخاب شهردار دارند و تا آن زمان می‌توانند یک کارمند رسمی شهرداری را بعنوان سرپرست معرفی کنند.
در پایان این مراسم اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا سوگند یاد کردند.


 

منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1396/6/1 1302


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )