دوشنبه 04 تیر 1397
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری دیر: مشکل سیاسی و امنیتی در شهرستان دیر وجود ندارد (کدخبر: 551)
به گزارش روابط عمومی :معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری دیر گفت: هیچ‌گونه مشکل سیاسی و امنیتی در شهرستان دیر وجود ندارد.
نامدار درویشی ظهر دوشنبه در نشست شورای اداری شهرستان دیر با تاکید بر استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد برای شناسایی و برسی آسیب‌های اجتماعی در جامعه، اظهار داشت: با شناسایی عوامل آسیب‌های اجتماعی از طریق سازمان‌های مردم‌نهاد که در شهرستان دیر در حال فعالیت هستند می‌توان شاهد راهکارهای مناسب و اثر بخشی در این حوزه باشیم.

درویشی با بیان اینکه بیکاری، ریشه همه آسیب‌های اجتماعی در جامعه است، بیان کرد: پدیده طلاق در جامعه افزایش یافته و نیاز است که برای مردم فرهنگ سازی شود و فرهنگ‌سازی هم به زمان نیاز دارد که تاکنون در این زمینه سهل‌انگاری شده است.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری دیر با بیان اینکه کارهای اجتماعی و فرهنگی دیر بازده هستند و ما همه تلاش خود را برای انجام کارهای فرهنگی و اجتماعی در این شهرستان بکار خواهیم گرفت، اظهار داشت: با توجه به توان نیروهای نظامی و امنیتی، در شهرستان دیر هیچ گونه مشکل سیاسی و امنیتی وجود ندارد و این شهرستان دارای امنیت بسیار بالایی می باشد.

درویشی گفت:خروجی جلسات شورای فرهنگ عمومی بایستی طوری باشد که ما در جامعه اثار و برکات آن را در کمتر کردن آسیب های اجتماعی و سبک زندگی اسلامی و پیشگیری از معضلات شاهد باشیم.

وی گفت: کار فرهنگی نیاز به عشق دارد که اگر عاشق کار فرهنگی نباشی امکان نتیجه دهی اندک و در ادامه راه فرد خسته کار خواهد شد و آن را رها خواهد کرد.منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1395/10/7 14:21


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )