دوشنبه 04 تیر 1397
فرماندار دیر :ایام پیروزی انقلاب اسلامی برای همه حق‌طلبان زیباترین سرفصل تاریخ است (کدخبر: 550)
به نقل از روابط عمومی : فرماندار شهرستان دیر گفت:دستگاه های اجرایی شهرستان باید در جذب نیرو بر اساس قانون ، اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران را در اولویت قرار دهند.

حمزه اعتماد  در جلسه شورای اداری شهرستان دیر که در راستای برنامه های دهه فجر برگزار شد،ضمن گرامیداشت نهم و نوزدهم دی ماه گفت:۹ دی ماه یادآور بصیرت، استقامت و مقاومت ملت ایران اسلامی در مقابل توطئه های دشمن است.

وی با بیان اینکه،ایام پیروزی انقلاب اسلامی برای ما و همه آزادیخواهان و حق طلبان زیباترین سرفصل تاریخ است،افزود: دهه فجر سند افتخار ملت ایران است.

اعتماد،با بیان اینکه امروز ایران اسلامی به برکت خون شهدا،به قدرت اول منطقه تبدیل شده است، گفت:امروز به برکت انقلاب اسلامی به جایگاهی رسیده ایم که ایران اسلامی نقطه امید کشورهای اسلامی و حتی ملل مستضعف جهان است و مایه افتخار جهان تشیع می باشد که این جز عنایت پروردگار نیست و باید حافظ این دستاورد بزرگ باشیم.

وی افزود: ولایت و رهبری یکی از اساسی ترین عوامل در پیروزی انقلاب اسلامی است که باید در حفاظت از آن کوشا و همواره پیرو این راه باشیم تا از توطئه های دشمنان در امان بمانیم.

فرماندار شهرستان دیر،بر پیگیری جدی مسئولان اجرایی این شهرستان برای تحقق اقتصاد مقاومتی تاکید کرد،و افزود: تحقق شعار سال جاری نیازمند عزم عمومی و تلاشی دسته جمعی است و همه مدیران در بخش های مختلف از تمام ظرفیت های کاری و اداری خود برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مردم استفاده کنند.

حمزه اعتماد،آمادگی و حفظ توانمندی در برابر بلایای طبیعی را مهم و ضروری برشمرد و اظهار داشت:همه مدیران باید در کاهش بلایای طبیعی آمادگی کامل داشته باشند و با نظارت دقیق بر همه مساعل ایمنی در ساخت و سازها رعایت گردد که این امر در کاهش تلفات حاصل از بلایای طبیعی نقشی موثر خواهد داشت.

اعتماد با بیان اینکه، در راستای تکریم خانواده های معظم شاهد ، اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر اولویت دستگاه های اداری و شرکتها باشد،تصریح کرد: دستگاه های اجرایی شهرستان باید در جذب نیرو بر اساس قانون ، اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران را در اولویت قرار دهند.
 
منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1395/10/7 09:38


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )