جمعه 03 خرداد 1398
جلسه ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر شهرستان دیّر برگزار شد تصاویر (کدخبر: 50)

جلسه ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر شهرستان دیّر در محل فرمانداری دیّر برگزار شد .

امام جمعه دیّر با گرامیداشت قیام 19 دی مردم قم در سال 1356گفت: قیام 19 دی طلاب حوزه علمیه قم زمینه ساز آگاهی بخشی و دشمن شناسی مردم ایران شد .

ایشان افزود : اگر امروز شاهد بیداری اسلامی در کشورها هستیم سرمنشا همه آن ها به قیام 19 دی سال 56 بر می گردد.

حجت الاسلام سید علی حسینی با عرض تسلیت رحلت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد(ص)  و شهادت دومین اختر تابناک ولایت و امامت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و همچنان شهادت امام هشتم شیعیان حضرت امام رضا (ع) ادامه داد : خدای بزرگ را بر پیروزی هایی که از آغاز انقلاب و تاکنون داشته ایم باید شکر گزار و قدرشناس باشیم .

امام جمعه دیّر با بیان اینکه دهه مبارک فجر از ایام الله است و جشن های دهه فجر باید مردمی باشد ،گفت :مردم ایران اسلامی با حضور پرشکوه و همیشگی شان در راهپیمایی 22 بهمن سنگ تمام می گذارند و دشمن را ناامید می کنند .

فرماندار دیّر نیز در این جلسه گفت :قیام 19 دی طلاب حوزه علمیه قم زمینه ساز آگاهی بخشی و دشمن شناسی مردم نسبت به فتنه های رژیم پهلوی شد.

 علی بحرانی پیرامون چرایی شکل‌گیری حماسه 19 ‌دی‌ تصریح کرد: این حرکت انقلابی که به دنبال اهانت یکی از روزنامه‌های وقت کشور به ساحت امام‌ خمینی (ر‌ه) به‌ راه افتاد نشان از بصیرت عمیق ملت و نیز علاقه ریشه‌دار آنها نسبت به اسلام ناب، روحانیت و مرجعیت شیعه بود.

فرماندار دیّر با اشاره به دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی افزود : امسال باید شاهد دهه مبارک فجری پرشورتر و مردمی تر از همیشه باشیم .
وی ادامه داد : از ظرفیت مساجد ،پایگاه های مقاومت بسیج ،مدارس و دانشگاه ها در این ایام باید به خوبی استفاده شود .
فرماندار دیّر اضافه کرد : بیان دستاوردهای انقلاب ،آشنایی جوانان با انقلاب و انتقال مفاهیم انقلاب به نسل جدید باید از رئوس برنامه های ستاد دهه مبارک فجر این شهرستان باشد .
در پایان این جلسه مسئولین کمیته ها انتخاب و معرفی شدند.

   1391/10/19 18:29


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )