جمعه 03 خرداد 1398
فرماندار دیّر: جمهوری اسلامی ایران مردمی ترین نظام در جهان است. (کدخبر: 48)
فرماندار دیّر در جمع نمازگزاران مسجد شهدای گمنام شهر دیّر گفت : 9 دی، روز یأس و شکست همه‌ی دنیای استعمار و استبداد در قبال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود.

علی بحرانی  با یادآوری حوادث و دشمنی‌های مخالفان در سال‌های پس از پیروزی انقلاب علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، فتنه 88 را غیرقابل مقایسه با سایر توطئه‌ها علیه نظام دانست و تصریح کرد: در فتنه پس از انتخابات سال 88، شاهد آن بودیم که طی هشت ماه انواع توطئه‌ها و فتنه‌ها علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران صورت گرفت و فتنه‌گران به ارزش‌های نظام متعرض شدند.

فرماندار دیّر  حوادث روز قدس سال 88 را یادآور شد و با بیان این‌که فتنه‌گران برای خوشنودی سران رژیم جعلی صهیونیستی، شعار «نه غزه و نه لبنان» را سردادند، افزود: فتنه‌گران در روز عاشورا حرمت این روز را نگه نداشتند و با سوت زدن و کف زدن به ارزش‌ها و مقدسات توهین کردند.

 فرماندار دیّر ، حضور گسترده و آگاهانه‌ی ملت بزرگ ایران در 9 دی سال 88 را یادآور شد و ادامه داد: ملت بزرگ ایران با حضور گسترده و مقتدرانه خود در صحنه‌ی حماسه 9 دی، همه‌ی دشمنان داخلی و خارجی نظام مقدس جمهوری اسلامی را مأیوس، و ثابت کردند که ایران اسلامی مقتدرانه در مسیر عزت و سربلندی گام برمی‌دارد. 

فرماندار دیّر افزود : دشمنان باید بدانند که مردمی ترین نظام در جهان ، جمهوری اسلامی ایران است و عامل اصلی پیروزی ها حضور گسترده مردم در صحنه مبارزه و دفاع است.


   1391/10/9 13:10


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )