سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
فرماندار دیّر:نقشه فتنه 88 پیش از انتخابات طراحی شده بود (کدخبر: 45)
علی بحرانی روز سه شنبه در جلسه برنامه ریزی نکوداشت 9دی شهرستان دیرافزود: یکی از مهم ترین عامل فتنه سال 88 قدرت طلبی افرادی بود که سال های سال از برکات وسرمایه های نظام اسلامی به جایی رسیدند.

وی اظهار کرد: فضایی برای این قدرت طلبان یکباره فراهم شد که این افراد از آن وضعیت خارج شدند وفضای قدرت ومدیریتی خود را از دست دادند واز دید وچشم مردم بابصیرت ایران اسلامی افتادند.

بحرانی اضافه کرد: عمده حرکت دشمنان اسلام درخارج و عوامل قدرت طلب آنان درداخل نشانه گرفتن عمود خیمه نظام ( ولایت فقیه) بود که با مدیریت نظام ولایی باعث شد که جریان های فتنه نقش برآب و چهره دشمنان اسلام باردیگربرای مردم برملا شود.

فرمانداردیر با اشاره به این که 9دی نظام اسلامی را بار دیگر بیمه کرد افزود: خلق 9دی از سوی مردم فهیم و ولایت مدار، اصالت وبقای نظام را تضمین کرد ومردم نشان دادند که هرجا پای مقدسات ونظام درکارباشد با دل وجان ایستاده اند واز آن ها حفاظت خواهند کرد.

بحرانی گفت: اکنون به عنوان یک وظیفه باید این ایام را پاس بداریم و دشمنی که هر روز دنبال فضا سازی و توطئه است را نا امید و ثابت کنیم هرجریانی که با ارزش های نظام مخالفت کند برای مقابله با آن آمادگی کامل داریم.

وی همه مدیران دستگاه های شهرستان را ملزم کرد با ستاد اجرایی حماسه 9دی شهرستان همکاری لازم داشته باشند.
   1391/10/5 12:18


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )