سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
فرماندار دیّر :مدیران خود را خادم مردُم بدانند گزارش تصویری (کدخبر: 32)

جلسه شورای اداری شهرستان دیّر به ریاست بحرانی فرماندار و با حضور ائمه جمعه دیّر و آبدان ،مدیر کل بازرسی استان بوشهر و اعضای این شورا در محل فرمانداری دِیّر برگزار شد .

فرماندار دیّر در این جلسه گفت : شهرستان دیّر از شهرستان های انقلابی استان بوشهر بوده که کارنامه سراسر درخشانی در تاریخ انقلاب اسلامی داشته است .

ایشان با تشریع وضعیت فعلی  شهرستان دیّر افزود: در بخش کشاورزی ،تجاری و شیلات این شهرستان می تواند نقش مهمی در توسعه استان بوشهر ایفا کند .

علی بحرانی با اشاره به سفر چند روزه خود به تهران گفت : در این سفر با تعدادی از مدیران مهم کشوری دیدار و گام های خوبی در جهت توسعه شهرستان برداشته شده است .

فرماندار دیّر ؛بازرسی را بازوی نظارتی و حراستی ادارات دانست و اضافه کرد: بازرسی به عنوان یک پشتیبان همواره در کنار ادارات خواهد بود .

علی بحرانی با تشکر از دست اندرکاران برنامه غدیر شهرستان دیّر ،گفت:  مدیران تکریم ارباب رجوع را در صدر کارهای خود قرار دهند و خود را خادم مردُم بدانند .

حجت الاسلام حسینی امام جمعه دیّر نیز گفت : ماه ذی الحجه ماه امامت و ولایت است که اوایل آن با ازدواج مولا علی (ع) با حضرت فاطمه(س) شروع و اواسط آن عید غدیر خم است که افضل اعیاد نامیده شده است . 

امام جمعه دیّر نقش ولایت و امامت را در جامعه اسلامی، نقشی کلیدی عنوان نمود و افزود: با وجود این نقش مهم تمام احکام الهی اجرایی می شود .

ایشان با اشاره به اهمیت فراوان بازرسی ، اضافه کردند : در انتخاب بازرسان باید شایسته سالاری ،امانت داری و ناشناس بودن را مهم تلقی کرد. 

آقا جاری مدیر کل بازرسی استان بوشهر گفت : سازمان بازرسی به منظور احقاق حق مردم فعالیت می کند .

آقا جاری افزود : ورود ناظران بازرسی در ادارات و نهادها به معنای تخلف آن ادارات نیست بلکه به منظور نظارت بر اجرای اهداف آن ادارات می باشد .

ایشان اضافه کرد : ماموران افتخاری فراوانی در سطح استان بصورت ناشناس با بازرسی  همکاری می کنند .

 

   1391/8/16 19:38


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )