سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
دستاورد های مهم سفر فرماندار دیر به تهران ... (کدخبر: 31)

فرماندار دیّر در گفت و گو با خبرنگاران برنامه سفر دو روزه خود به تهران را تشریح کرد و گفت : در این سفر به منظور توسعه و آبادانی شهرستان دیّر با حضور دکتر احمدی نماینده مردم محترم شهرستان های دیّر ،کنگان و جم ، با مهندس خلیلی  وزیر محترم کشاورزی، مهندس رازقی رئیس سازمان شیلات ایران، دکتر مرتضوی مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی کشور ،مهندس تابش فر قائم مقام سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور ،معمار نژاد ریاست گمرک ایران  و دکتر مسعودی رئیس منطقه 16 دانشگاه آزاد کشور دیدار و گفت و گو های خوبی حاصل شد.

علی بحرانی افزود :دو نشست با وزیر جهاد کشاورزی و معاونین ایشان برگزار شد که دو  دستاورد مهم برگزاری مناقصه ترک تشریفات خورخان بردخون و عملیاتی شدن آن ، و تقویت حفاظت آبزیان در استان بوشهر و جلوگیری از صید غیر مجاز برای شهرستان دیّر به همراه داشت.

فرماندار دیّر ادامه داد: در دیدار با مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی کشور نیز بر ساخت درمانگاه تامین اجتماعی دیّر  و تهیه یک دستگاه آمبولانس جهت درمانگاه تامین اجتماعی این شهر تاکید شد که ایشان قول مساعدت ویژه دادند.

فرماندار دیّر با اشاره به دیدار خود با دکتر مسعودی رئیس منطقه 16 دانشگاه آزاد کشور ،گفت:در این دیدار تصمیمات خوبی در جهت تخصیص اعتبار جهت ساخت دانشگاه آزاد اسلامی دیّر گرفته شد .

ایشان افزود: در دیدار با دکتر معمار نژاد ریاست گمرک ایران در خصوص اجرایی نمودن مصوب سفر هیات دولت  در ارتقاء گمرک شهرستان دیّر و تخصیص سهمیه خاص جهت ورود کالا به گمرک دیّر رایزنی های لازم انجام شده و ایشان نیز در خصوص ارتقاء گمرک دیّر قول مساعدت لازم را دادند.

فرماندار دِیّر در مورد دیدار با مهندس تابش فر قائم مقام سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور و نتایج آن گفت :  قائم مقام سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور در این نشست در مورد اختصاص یک دستگاه ماشین آتش نشانی مرکز شهرستان ،کمک مالی به دهیاری ها و شهرداری های شهرستان و تخصیص دو سهمیه آتش نشانی به دهیاریهای شهرستان، قول به همکاری و مساعدت لازم را دادند.

 
   1391/8/15 18:50


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )