جمعه 03 خرداد 1398
بازدید معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار دیر از کلاسهای اوقات فراغت کمیته امداد تصاویر (کدخبر: 267)
به گزارش روابط عمومی فرمانداری: معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری دیر به همراه بخشدار مرکزی،کارشناس امور فرهنگی اداره کل کمیته امداد امام خمینی استان بوشهر،مسئول فرهنگی مدیریت شهرستان بوشهرمدیر کمیته امداد دیر،کارشناس آموزش خانواده کمیته استان و رئیس فنی و حرفه ای شهرستان دیر از کلاسهای اوقات فراغت در دیر بازدید کردند.
در این دیدارمعاون سیاسی اجتماعی فرمانداری دیر ضمن تقدیر از راه اندازی پایگاههای اوقات فراغت کمیته امداد گفت:کلاسها و پایگاههای اوقات فراغت در سطح شهرستان دیر در زمان و موعد مقرر توسط کمیته امداد شهرستان راه اندازی شده است.

سید علی پاکنژاد با تاکید بر راه اندازی کانون دائم اوقات فراغت در شهرستان دیر افزود: راه اندازی کانون دائم اوقات فراغت در سطح شهرستان باعث می شود همه فعالیت ها به صورت مستمر و همیشگی برگزار گردد و استمرار آن باعث خواهد شد نتیجه ای مثبت داشته باشد.

پاکنژاد اظهار داشت : بحث اصلی کانونهای اوقات فراغت استعداد یابی و شکوفا شدن این استعدادهاست که در بحث استعداد یابی تلاش های فراوانی صورت گرفته است و شکوفا شدن این استعدادها نیازمند تلاش کارآموزان عزیز می باشد که با تلاش مسئولان امر این استعدادها شکوفا خواهد شد.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری دیر تصریح کرد: مجموعه کمیته امداد قدیم می توانند با یک بازسازی، مکانی مناسب برای راه اندازی کانون دائم اوقات فراغت و  فعالیت های فرهنگی و هنری شهرستان و حوزه جنوبی استان بوشهر باشد.

منبع :  روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیر    1394/5/14 09:34


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )